Xiaomi En Pahalı Bilekliğini Güncelledi! İşte En Pahalı Teknoloji Ürünüğ Karşımızda!

Sektörün en önemli markalarından biri olan Xiaomi en pahalı bilekliğiyle ilgili güncelleme yaptı. Smart Band 7 Pro en pahalı bileklik olarak iddialı bir giriş yapacak.

Xiaomi En Pahalı Bilekliğini Güncelledi! İşte En Pahalı Teknoloji Ürünüğ Karşımızda!

En önemli teknoloji markalarından biri olmayı başaran Xiaomi, sürekli sektöre damga vurmaya neden olacak yeni tasarımlarıyla ortaya çıkıyor. Hem duble pahalı hem de uygun fiyatlı modellerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesiyle sektörün aranılan en önemli teknolojik şirketlerinden biri olmayı başarıyor. Şirket tarafından sürekli olarak pek çok alanda seri üretimler yapılmaya devam edilirken, en pahalı bilekliğiyle ilgili güncelleme geldi.

Smart Band 7 Pro yeni yazılım güncellemesini yayınlayan şirket, üstün özellikleri ve kullanıcı kişiselleştirmesini sağlayacağı detayları yerini almaya hazırlanıyor. Bileklik için yapılan güncelleme sonrasında yeni özelliklerden biri de takvim oldu. Böylelikle bileklik kullanımı yapacak olan kullanıcılar bundan sonra diledikleri an program ve randevularına erişimlerini hızlı şekilde yapmaya başlayacak.

Xiaomi En Pahalı Bilekliğinde Yeni Güncelleme

Şirket tarafından yapılan yeni güncelleme sonrasında sağlık tarafıyla da özelleştirmeler yapılmış olduğu fark ediliyor. Teknolojik ürünü kullanan kişiler diledikleri zaman çok kolay bir şekilde egzersizle ilgili olarak anlık bildirim alma yetkisine sahip olmaya başlayacak. Ekranda daha fazla uygulama bildirimi alabilmeniz mümkün. Bu sayede hangi uygulamaları kullanacak olursanız olun anlık bildirimleri kolayca alabilmeniz zor olmayacak. Cihazla ilgili olarak doğru şekilde iyileştirmeler yapıldığından dolayı kullanıcılar bundan sonra Xiaomi en pahalı bilekliğini kullanırken, sunacağı üstün özelliklerinden çok fazla memnun kalmaya başlamış olacak.

1400x1050xiaomi-nin-en-pahali-bilekligi-guncelledi-iste-gelen-yenilikler.jpg

Kullanıcılar için pek çok ayrıcalıklı ve özelleştirebilir yanlarıyla sektörde yerini alacak olan Xiaomi en gözde bileklik modeli, yapılan güncelleme sonrasında artık çok daha üstün özellikleriyle geliyor. Kalori, uyku, egzersiz gibi bundan sonra istediğiniz her bir programı takip etme ve anında bildirimlerin alınmasını sağlamak çok kolay olacak.

Saat Yüzünü Düzenlemeyi Kapat Güncellemesi

Xaiomi ile ilgili bir başka güncellemeler arasında saat yüzünü düzenlemeyi kapat kısmı oldu. Böylelikle kullanıcının da yanlış bir saat yüzü düzenlemesi yapması önlenmiş olacak. Çok daha özelleştirilerek kullanılmaya başlanmış olacak.