Sony Yeni Duyuruyu Yaptı! Sony NW-A306 Walkman Duyurusu Yapıldı!

Sony Yeni Duyuruyu Yaptı! Sony NW-A306 Walkman Duyurusu Yapıldı!

Ancak gösterişli şasileri ve birinci sınıf parçaların üzerindeki şasileri nedeniyle bu modeller ucuz değildi. NW-A306, Sony'nin geçen yılkilerden önemli ölçüde daha ucuz olan ve Android 12 çalıştıran yeni bir audiophile kitidir. Avrupa'da en yeni Walkman modelinin fiyatı 400 Euro'dur. Türkiye'deki fiyatı henüz bilinmeyen cihaz, yapay zeka destekli DSEE Ultimate ses motorunun sağladığı CD kalitesinde ses çalma özelliği ile şaşırtmaya devam ediyor. Sıkıştırılmış dijital müzik dosyaları bu teknoloji sayesinde artık daha kaliteli. Bu, mükemmel bir dinleme deneyimini garanti eder. Sony, zamanla bu algoritmayı daha da iyi hale getirme taahhüdünde bulunur. En iyi kablosuz kulaklıklardan herhangi biri, müzik dinlemek için kullanıldığında mükemmel ses sağlayacaktır.

Sony Walkman NW-A306'nın Özellikleri

3,6 inç dokunmatik ekranı ve gerçek, dokunmatik butonlarıyla NW-A306, önceki Walkman modelleriyle aynı akıllı telefon benzeri görünüme sahip olabilir, ancak bu sadece sıradan bir müzik çalardır. S-Master HX dijital amfi sayesinde yüksek kaliteli müzik üretmenin yanı sıra farklı frekanslarda daha az gürültü ve bozulma ile net ses sunar. Hafif, cep dostu NW-A306 yalnızca 113 gramdır. Sony, oynatıcının ses kalitesi üzerindeki etkisini önemli ölçüde artırmak için içindeki bileşen parçalarını monte ederken altın içeren bir lehim kullandığını iddia ediyor. Sony'ye göre işlenmiş alüminyum çerçeve, empedansı azaltmaya ve "sağlam ses ve güçlü bas" sunmaya yardımcı oluyor.

36 Saate Kadar Oynatabiliyor

Ek olarak, Spotify benzeri en iyi müzik akışı uygulamalarından bazılarını indirebilirsiniz. Bir müzik servisi uygulaması ile oynatıcı, tek bir pille 26 saat kesintisiz müzik dinleyebilir. Ayrıca, oynatıcı 44.1KHz FLAC dosyalarını 36 saate kadar oynatabilir. Tabii ki, daha yüksek bir bit hızı, daha kısa bir pil ömrü ile sonuçlanır. Bu arada bölgenin verdiği tavizler NW-A306'ya zarar verdi. İnanılmaz derecede yetersiz olan 32 GB dahili depolama, en göze çarpan özelliktir.