OnePlus Ace 2 Sonunda Onaylandı! Karşınızda OnePlus Ace 2 Özellikleri!

OnePlus Ace 2 Sonunda Onaylandı! Karşınızda OnePlus Ace 2 Özellikleri!

OnePlus tarafından çok yakında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus Ace 2'nin özellikleri doğrulandı. Telefonun Çin ve uluslararası pazarlarda hangi özellikleri sağlaması gerekiyor? OnePlus 11'in piyasaya sürülmesinden sonra, hem giriş seviyesi hem de birinci sınıf akıllı telefon modelleriyle kayda değer bir pazar başarısı gören OnePlus, ürün yelpazesini büyütmeye devam edecek. Firma bu konuda modelin yerini alacak olan OnePlus Ace 2'yi geliştirmeye başladı. Bir süredir radarda olan cihazın ana özellikleri bugün kamuoyuna açıklandı.

OnePlus Ace 2 Özellikleri

Söylentilere göre OnePlus Ace 2, Hindistan da dahil olmak üzere birçok ülkede OnePlus 11R adı altında satılacak. Sertifika veri tabanı ayrıca, OnePlus 11 gibi, yakında çıkacak akıllı telefonun 100W hızlı şarj ve 5.000 mAh pil içereceğini ortaya koyuyor. OnePlus Ace 2'nin ön tarafında ayrıca 6,7 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran bulunacak.

Küresel Piyasaya OnePlus 11R Olarak Gelecek

Son kaynaklar, Snapdragon 8+ Gen 1 CPU'nun 16 GB'a kadar RAM ve 512 GB'a kadar depolama alanıyla birlikte OnePlus Ace 2'ye güç sağlayacağını gösteriyor. Arkada 50 MP ana kamera ve 16 çözünürlüklü selfie sensörü ile birlikte Ön tarafta MP veya 32 MP, gadget ayrıca üçlü sensör sistemine sahip olacak. Ek olarak, kaynaklara göre, yeni akıllı telefon Çin'de Android 13'te ColorOS 13 çalıştırarak çıkışını yapacak. Ancak, OxygenOS 13 işletim sisteminin onu dünya çapında desteklemesi bekleniyor.

OnePlus Ek Olarak Bir Seriyi Daha Durdurdu

2022 yılında da akıllı telefon pazarındaki yoğun rekabete ayak uydurabilmek için OnePlus, kullanıcılarına önemli projeler de sunuyor. Zirveye ulaşan bazı modeller için işletme, kullanıcılarını kızdıracak bir tercih yaptı. Mayıs 2019'da çıkış yapan OnePlus 7 serisi, yolun sonuna yaklaşıyor gibi görünüyor. OnePlus 7 ve 7 Pro modellerinin yanı sıra 7T ve 7T Pro modellerinin de şirket tarafından güncelliğini yitirdiği açıklandı. Üç buçuk yaşında olan bu cihazlar için daha fazla güncelleme yapılmayacaktır. Ancak OnePlus, konu hakkında resmi bir açıklama yapmaktan kaçındı. Düzenlemeyi fark eden kullanıcılar. Gerçekte şirket, seriyi tanıtırken cihazların iki Android işletim sistemi güncellemesi ve bir yıl daha güvenlik güncellemesi alacağını belirtmişti.