Motorola Yeni Katlanabilir Telefonu Haziran’da Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Motorola’da geri sayım başladı. Yeni katlanabilir telefonu Haziran ayında satışa çıkmaya hazırlanıyor. Meraklı bir bekleyiş hakim..

Motorola Yeni Katlanabilir Telefonu Haziran’da Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Motorola yeni katlanabilir telefonunu piyasaya sunmak için geri sayıma geçti. Bilgiler doğrultusunda Motorola katlanabilir telefonun satışı Haziran’da yapılmaya başlanmış olacak. Samsung ve Huawei’nin ardından Motorola’da harekete geçti. Güvenilir şirket tarafından yeni katlanabilir telefon çıkarılmaya çalışılacak. İlk olarak 2019 yılı itibariyle marka tarafından piyasaya sunulan modeli Razr olmuştu.

Motorola yeni katlanabilir telefonunu hedef kitlesine sunma amacı içerisinde. Katlanabilir telefonun görsel tasarımına bakıldığı zaman diket şekilde tasarlanmış olduğu hemen fark ediliyor. 2023 yılı itibariyle piyasada yer almaya hazırlanacak olan yeni katlanabilir telefon, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Motorola Yeni Katlanabilir Telefon Hayran Bırakacak

Motoroa yeni katlanabilir telefonu, dev dış tasarımıyla dikkat çekiyor. Kapak ekranında iki tane flaş kamera lens özelliğine sahip. Led flaş özelliği sayesinde yeni katlanabilir modeli şıklığıyla göz kamaştırmayı başarıyor. 1 Haziran itibariyle yeni katlanabilir modelin, yüzde 44 oranında satışları daha fazla arttıracağı öngörülüyor.

Motorola en yeni katlanabilir telefon modeliyle akıllı telefon kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaya yardımcı olacak. En dikkat çeken modellerden biri olarak karşımıza çıkan Motorola yeni katlanabilir telefonu görenleri kendisine hayran bırakmayı başarmış olacak. Bu sefer diğer modellerine oranla çok daha farklı serilerine yer verecek olan Motorola yeni katlanabilir telefon, en iyilerden biri olmayı başarıyor.

Motorola’nın Dikkat Çeken Yeni Katlanabilen Telefonu Fiyat Etiketi Ne Olacak?

Motorola merakla beklenen en yeni şık tasarımlarla hazırlanmış olan katlanabilir özelliğe sahip olan telefonun fiyat etiketi de merak ediliyor. Yeni katlanabilen özelliğe sahip olan akıllı cep telefonun fiyatları da merak ediliyor. Motorola dikkat çeken özellikleri ile piyasada hakimiyet kurmaya devam ediyor.

Katlanabilir telefonların fiyatlarıyla ilgili de çok fazla araştırma yapılmaya başlanıyor. 2024 yılında katlanabilir telefonların ne kadar olacağı da üzerinde durulan konuların başında bulunuyor. Araştırmalara göre katlanabilir telefonların fiyat etiketi de 2024 yılı itibariyle de 1000 dolar seviyesine kadar düşmeye başlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler