İphone 13 ve Galaxy S 22 A 101’de Satışta!

Teknoloji kullanıcıları sürekli olarak satışa çıkan modeller ile ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyor. O modellerden biri de A 101’de satışa çıkarılan İphone 13 ve Galaxy S22 A oldu.

İphone 13 ve Galaxy S 22 A 101’de Satışta!

Teknoloji piyasasında sürekli olarak modeller ile ilgili olarak araştırma yapılmaya devam ediliyor. İhtiyaçlarını karşılamak isteyenler hangi modeller daha uygun fiyatlı satılıyor, nerede satışta şeklinde araştırmaları son dönemde sık sık yapmaya başlıyor. A101’de bu hafta İphone 13 ve Galaxy S22 modellerin satışta olacağı duyuruldu. Bu sayede ekonomik fiyatlar ile telefona sahip olmak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlatıldı. Bundan sonra çok daha ekonomik fiyatlarla istediğiniz modeli kolayca satın alabilmeniz mümkün.

İphone 13 ve Galaxy S22 Satışa Sunulacak!

Üstün özelliklere sahip İphone 13 ve Galaxy S22 sevenler, A101’de modeli kolayca bulma şansına sahip olacak. Bu sayede ihtiyaçlarının seri şekilde karşılanmasını sağlamaya başlayacak. İphone 13 pek çok kullanıcı tarafından kullanılmak istenen popüler cihazlar arasında yer alıyor. İphone 13’ün yanı sıra Galaxy S22’inin de fiyatlarının ne kadar olduğu son dönemde sıkça sorgulanan bir konudur.

Teknoloji şirketlerinin üretmiş olduğu modelleri bundan sonra A101’de bularak en kısa süre içerisinde satın almaya başlayacaksınız. Teknoloji sektöründe sürekli olarak kampanyalı fiyatlar ile alıcılarına satışa sunmaya devam ediliyor. Bu sayede akıllı telefon ihtiyacı olanlar da piyasayı daha detaylı şekilde inceleyerek hesaplı şekilde satın alabilecekleri yerleri bulmak istiyor.

İnternette satışa sunulan diğer yerlerle A101’deki fiyatlar arasında bir karşılaştırma yapılmıştır. Yapılan karşılaştırmalar sonucunda Galaxy S22’in fiyatıyla internette satışa sunulan fiyatlar hemen hemen yakın olurken, İphone 13’ün A101’de daha ekonomik olması dikkat çekiyor. Doğal olarak İphone 13’ün internet ortamındaki firmalarla fiyat karşılaştırması yapıldığında daha ekonomik olması alıcılarının da daha fazla olmasına neden olacak.

A101’de Fiyatlar Ne Kadar?

A101 de iki modelin satışa sunulacağının duyulmasından sonra fiyatları sorgulamaya başlandı. A 101’deki fiyatın ne kadar olduğuna bakıldığında 32.900 TL olarak satışa sunulacak. Apple kendi resmi sitesindeki fiyatının ne kadar olduğuna bakıldığında 35.899 TL şeklinde olacak.