Huawei Resmen 5G Teknolojilerinde Devrim Yaptı! Detayları Mutlaka Kontrol Edin!

Huawei 5G New Calling olarak bilinen teknoloji sayesinde 5G tabanlı aramalar oldukça iyileştirilmiş kalite ve netlikte yapılabiliyor ve interaktif özellikler dahil edilebiliyor.

Huawei Resmen 5G Teknolojilerinde Devrim Yaptı! Detayları Mutlaka Kontrol Edin!

Huawei, ambargolara rağmen iletişim altyapılarında ilerlemeler kaydetmeye devam ediyor. 5G New Calling olarak bilinen teknoloji sayesinde 5G şebekelerindeki aramalar neredeyse iki katına çıkıyor.

Huawei 5G New Calling Nedir?

Huawei 5G New Calling ile 5G ağları üzerinden yapılan aramaların önemli ölçüde üstün kalitede ve etkileşimli olması garanti edilir. Radyo dalgaları üzerinden ses - VoNR yaklaşımını kullanan yeni teknoloji, geniş bir bant genişliği ve hızlı yanıt süresi sunar. Bu, önemli ölçüde daha yüksek kalite ve netlikte ses ile sonuçlanır. Bu teknoloji, avatar yansıtma, sesli ifadeler, ekip çalışması, dosya paylaşımı ve anında çeviri gibi etkileşimli özelliklere dahil edilebilir. Herhangi bir uygulama veya kurulum gerektirmez.

1400x1050samsung-5g-patentlerini-huawei-ye-devrediyor-peki-neden.jpg

Jiangsu Mobile başlangıçta Huawei 5G New Calling'i test edecek. Testlere katılan müşteriler ücretsiz dakikalar ve parasal teşvikler alacak. Guangdong Mobil operatörü yakın zamanda Guangzhou şehrinde test için başvuranları kabul etmeye başladı.

HUAWEI MatePad SE Tanıtıldı

HUAWEI MatePad SE 10'un gövdesine yerleştirilmiş iki hoparlör, sesi hem sol hem de sağ taraftan yeniden oluşturarak sürükleyici bir dinleme deneyimi yaratır. Histen 8.0, kullanıcılara bağlama dayalı, otomatik uyarlanabilir ses efektleri, ses yüksekliği ve frekans aralığı ince ayar seçenekleri ve kristal netliğinde ses yükseltmeleri için destek sağlar.

HUAWEI MatePad SE, görüntülü konuşmaları, çevrimiçi kursları ve film diyaloglarını gerçek bir zevk haline getirmek için sesi artırır. Merkez kanal ses çıkarma algoritması, konuşma seslerini çıkarma yeteneğiyle dikkat çekiyor. Daha da iyisi, HUAWEI MatePad SE, program türlerini tanımak ve hoparlör ses efektlerini otomatik olarak değiştirmek için bir alt katman algoritması kullanır ve kullanıcıların herhangi bir manuel işlem yapmasına gerek kalmadan sesin saflığını korur.

HUAWEI MatePad SE, kanıtlanmış göz yorgunluğu giderme için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker-free sertifikalarını alan geniş, 10,4 inç boyutunda ve 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatıldı. 225 PPI yoğunluğu ile net ve canlı bir görüntü sağlayan ekranın 4096 seviyeli parlaklık ayarı, ortam aydınlatma koşullarını hesaba katarak gerçek zamanlı olarak değişiyor. %83 ekran-gövde oranı, sürükleyici bir görüntüleme sağlarken, hafif 440 g ağırlığındaki gövde, dayanıklı kullanım sağlayan sağlam bir orta çerçeveye sahip.

Önceki ve Sonraki Haberler