Urfaspor Kupa Töreninde Skandal Görüntüler!

Urfaspor TFF 1. Lige yükselmesinin kutlamasında vali ile eski kulüp başkanı arasında yaşanan skandal görüntüler gündeme bomba gibi düştü.

Urfaspor Kupa Töreninde Skandal Görüntüler!

Şanlıurfaspor Kupa TFF 1. Lige yükseldi. Ancak kupa töreninde yaşananlar kutlamalara gölge düşürdü. Skandal görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Kupa paylaşılamadı!

Urfaspor TFF 1. Lige yükselmesinin sevincini yaşarken, törene utanılacak görüntüler damga vurdu. Kupa töreninde Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, şampiyonluk kupasını Eski Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim'in elinden sinirle aldı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile kaldırdı.

"ŞAHSIMA SALDIRI"

O anların görüntüsünü paylaşan Emin Yetim ise kişisel Twitter hesabından paylaşarak "Vali Salih Ayhan’ın kişisel hırslarına yenilerek, 85 milyonun önünde şahsıma yönelik yaptığı saygı dışı hareketi kamunun vicdanına bırakıyorum." dedi.

Sosyal medyada gündem olan görüntüler için kullanıcılar "Bu nasıl bir utanç anıdır" "Urfa hep utandıran haberlerle gündeme geliyor sporda bile kendilerinden utandırdılar" yorumları yaptı.