Mauro Icardi’den İhanet İddiası: Wanda Nara ve Keita Balde İlişki mi Yaşıyor?

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Mauro Icardi, Keita Balde’nin Wanda Nara’ya Instagram üzerinden sık sık mesaj attığını ifşaladı, olay sosyal medyanın gündemine oturdu.

Mauro Icardi’den İhanet İddiası: Wanda Nara ve Keita Balde İlişki mi Yaşıyor?

Sarı kırmızılı takımın yıldız oyuncusu Mauro Icardi ile Wanda Nara ilişkisi her geçen gün farklı bir boyuta tırmanmaya devam ediyor. Yıldız futbolcu Antalyaspor maçı sonrasında Fransa’ya gittiği sırada boşanmak istediği eşi Wanda Nara’nın kendisinden habersiz çocuklarını alarak Arjantin’e gitmesine öfkelenince özel jetini Wanda Nara’dan geri aldı ve kredi kartlarını da kullanıma kapattı.

Tüm bunlar sosyal medyanın gündeminde yerini alırken Icardi yeni bir iddiayla daha gündeme geldi. Icardı, eski takım arkadaşı Keita Balde’nin Wanda Nara’ya Instagram üzerinden sık sık mesaj attığını söyledi ve kendi Instagram hesaplarından sıralı hikayeler paylaşmaya başladı. Bunun üzerine Arjantin basını da iddiaları destekleyen yönde açıklamalar yaptı. Arjantin basınına göre, Wanda Nara ve Keita Balde, Dubai’de buluşmuşlar ve yakınlaşmalar yaşamışlar.

Icardi Instagram üzerinden hikaye atarak Wanda Nara ve Keita Balde’nin yakınlaştıklarını Keita Balde’nin de karısını aldattığını yazdı. Tüm bu kaos yaşanırken hızını alamayan Icardi, eski takım arkadaşı Keita Balde’nin eşi Simona Guatieri’ya, kocasının kendisini aldattığını söyleyen mesajlar attı. Bunu da yine kendi sosyal medyasından paylaşan Icardi’yi, eski takım arkadaşı Keita Balde defalarca aradı ancak Icardi telefonlarına hiçbir şekilde yanıt vermedi. Keita Balde’nin kendisini aradığını ve cevapsız kaldığını gösteren ekran görüntüsünü de Instagram hikayesinde paylaşmaktan da geri kalmadı.

Küpeler, kolyeler, güvenlik kameraları ve kredi kartı ekstresi ihanet iddialarını ortaya çıkardı

Arjantin basının ve Icardi’nin durumu ortaya çıkarışı da iddialar kadar ilginç. Wanda Nara’nın boynundaki kolyenin aynı deseni Keita Balde’nin eşinde de küpe olarak var. Van Cleef & Arpels lüks mücevher markasına ait olan bu desenler ortaya atılan ihanet iddialarının ortaya çıkışına yardımcı oldu. Aynı zamanda hem Wanda Nara’nın hem de Keita Balde’nin aynı zamanlarda Instagram gönderisi atarak yazı olarak da “Mutlu ol” yazdığı iddiaları güçlendirdi. Denilenlere göre de Icardi, kredi kartı ekstrelerinden ve güvenlik kameralarından ihaneti öğrendi ve Balde’nin de Wanda Nara’ya attığı mesajları da saklamaya devam ediyor.

Icardi’nin kendisine mesaj atan Simona Guatieri, iddiaları mutlu aile tablosu niteliğinde fotoğraflar paylaşarak reddetti. Keita Balde, Dubai’de Wanda Nara ile buluştuklarını ancak bu buluşmanın son derece dostane olduğunu söyledi. Bununla beraber, adının da böyle haberlerde çıkmasını istemediğini belirtti. Kendisine mesaj atan Icardi’ye inanmadığını söyleyen Simona Guatieri de, kocasının futbolcu olduğunu dedikoducu olmadığını söyledi. Yaşanan bu kaos devam ederken İspanyol basını da bu iddiaları Wanda Nara’ya WhatsApp üzerinden sordu ve Wanda Nara da iddiaları doğrular nitelikte bir şaşkın yüz emojisi gönderdi.

Icardi’ye destek olmak isteyen ve onu son derece benimseyen Galatasaraylı taraftarlar Icardi Özel Harekat isimli bir grup oluşturarak Keita Balde’nin gönderisini yorum yağmuruna tuttu ve Balde’de gönderilerini yorumlara kapalı hale getirdi. Senegalli futbolcunun şu anda oynadığı takım olan Spartak Moskova da Icardi Özel Harekat tarafından yorum yağmuruna tutulunca aynı Balde gibi Spartak Moskova da gönderilerini yorumlara kapatmak zorunda kaldı.