Hatayspor futbolcusu Christian Atsu henüz enkazdan çıkarılamadı

Hatayspor forması giyen Christian Atsu henüz daha ulaşılamadı. Umutla bekleyiş devam ediyor.

Hatayspor futbolcusu Christian Atsu henüz enkazdan çıkarılamadı

Ülkemizi derinden yaralayan büyük felaket sonrasında, Hatayspor'lu futbolcu Christian Atsu için arama çalışmaları devam ediyor. Hatayspor'da forma giyen Christian Atsu henüz enkazdan çıkmadı. Christian Atsu'nun teyzesi ve eşi güzel haber bekliyor. Teyzesi yaptığı açıklamada “Benim hayatımı kaybetmem ve Atsu’nun yaşaması daha iyi olacak. Çünkü o bizim her şeyimiz. O bizim tek umudumuz” dedi.

Türkiye'de yaşanan ve merkez üssü Kahramanmaraş olarak kayıtlara geçen, 7.7 ve 7.6lık deprem sonrasında 10 ilde büyük yıkımlar oldu. Cumhuriyet tarihinin en büyük depremi olarak tarihe geçen bu felakette Hatay'da oldukça etkilendi. Hatayspor'un bu sene yeni transferi olan ve daha önce büyük takımlarda da top koşturan Christian Atsu ile henüz bir haber yok. Kasımpaşa maçında 90+7. dakikada attığı golle takımını galibiyete taşıyan ancak maç gecesinde yaşanan depreme Hatay’daki evinde yakalandığı düşünülen 31 yaşındaki oyuncuya aradan günler geçmesine karşın henüz ulaşılamadı.

Depremden en çok etkilenen kulüplerden birisi olan Hatayspor oldu. Takımın yıldız oyuncusu için sadece Türkiye'de değil, tüm dünya ülkelerinden haber bekleniyor. . Süper Lig ekibinde birçok futbolcu, teknik ekip ve kulüp personeli enkaz altında kaldı. Kulüp, enkazdan kurtarılan isimlerin olduğunu fakat Christian Atsu ile birlikte Sportif Direktör Taner Savut'un da enkazda olduğunu açıkladı.