Yeni Dizi Heyecanı! Ebru Şahin Hayranlarına Müjde! Heyecanla Şubat Ayını Bekliyorlar!

Hercai dizisi ile çok beğenilen ve kariyerinde mükemmel çıkışlar yakalayan Ebru Şahin, bir sonraki proje olan Destan ile harikalar yaratmıştı.

Yeni Dizi Heyecanı! Ebru Şahin Hayranlarına Müjde! Heyecanla Şubat Ayını Bekliyorlar!

Hercai dizisi ile çok beğenilen ve kariyerinde mükemmel çıkışlar yakalayan Ebru Şahin, bir sonraki proje olan Destan ile harikalar yaratmıştı. Ebru Şahin'in kariyeri için 2023 yılının harika olacağı düşünülüyor.

Güzel oyuncu geçen sene popüler basketbolcu Cedi Osman ile dünya evine girerek harika bir adım atmış ve özel hayatında da önemli bir karar almıştı.

Güzel oyuncunun, Destan dizisindeki müthiş dövüş sahnelerindeki harika performansı da bu rol için aldığı eğitimlerin hakkını verdiğini göstermişti. Fakat bu kez Ebru Şahin daha farklı bir proje ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Ebru Şahin ile Birkan Sokullu'nun başrollerinde olduğu dizide çiftin ekranda sergilediği roller heyecan ve merakla bekleniyor.

Yurt içi ve yurt dışında oldukça sevilen ve beğeni kazanan güzel oyuncu kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor. Hercai dizisi ile büyük sempati kazanan oyuncunun yurt dışında da büyük bir hayran kitlesi var. Güzel oyuncu yeni projesi Ab-ı Hayat’ın duyurulması ile de bu hayranlık ikiye katladı.

Star TV’de Gözde Yapımlar Devam Ediyor!

Star TV için belirlenen proje OGM Pictures imzası ile damga vururken hayranlar tarafından dizi merakla bekleniyor. Büyük bir beklenti ile beklenen Ab-ı Hayat, yakında hayranları ile buluşarak ekranlarda yerini alacak. Yönetmenliğini ise çok başarılı ve güzel yapılara imza atmış Hilal Saral yapacak.

OGM Pictures şirketinin harika yapımı olan ve sezona damgasını vuran Yalı Çapkını, Çöp Adam ile Ömer projeleri de oldukça sevildi. Bu projelerin başarılı olması da yeni proje için büyük bir beklentiye yol açtı.

Senaryosunun devleşen bir isim olan Nuren Evren Şit tarafından yazılması da Ab-ı Hayat dizisinde ölümsüzlük konusu olacak ve sürekli 30 yaşında olacak bir adamın hayat hikayesi çok etkileyecek. Ebru Şahin ise Hayat karakteriyle izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Şubat Ayında Ekranlara Gelmesi Beklenen Dizi için Heyecan Dorukta!

Başrollerinde, Hümeyra, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Ecem Çalhan ve Gözde Seda Altuner gibi isimlerin olduğu dizide set oldukça merak edilirken şimdiden konuşulmaya başlandı.

Önceki ve Sonraki Haberler