Yasak Elma Ekibi Yardım Ediyor! Yasak Elma Set Ekibi Yardıma Koştu!

Fox'un sevilen dizisi olan ve her geçen gün daha çok sevilen Yasak Elma dizisinin başarılı gidişi gözler önünde oluyor.

Yasak Elma Ekibi Yardım Ediyor! Yasak Elma Set Ekibi Yardıma Koştu!

6 sezon boyunca ekranlarda olan ve başrollerinde ise Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı popüler dizi başarısına başarı katıyor. Dizi çekimlerine ara verilerek yas sürecinde ekranda olmama kararı alan set ekibi yardıma koştu.

6 Şubat gecesi yaşanan ve büyük etki bırakan Kahramanmaraş depremi ile pek çok ünlü firma ile beraber sevilen dizinin ekibi de boş duramadı. 2 büyük depremin yaşandığı bölgede yardımlar çığ gibi büyürken dizi ekibi de yardım için yola çıktı. Firma karavan ve jeneratör gibi önemli araçları deprem bölgesine götürerek yardımlarda bulundu. Buraya yönlendirme yapan yapım ekibi depremzedeler için yardıma koştu.

Medyapım’dan Deprem Bölgesine Destek

Medyapım'ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin set ekibi deprem bölgesindeki bulunan depremzedelere destek vermeyi ihmal etmiyor. Ayrıca dizinin başrollerinden olan Eda Ece 'de yaptığı twitter ve instagram paylaşımları ile yön gösterici olmaya devam ediyor. Yardımların hangi bölgelere gideceği konusunda paylaşımlar yaparsın destek oluyor. Bu sayede yardıma destek verirken hangi bölgelerde ne ihtiyacın olduğu hakkında paylaşımlar büyük yarar sağlıyor.

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla Eda Ece takipçilerine büyük yön gösteriyor. Bu çabaları ile gündemden düşmeyen Eda Ece'nin yardımseverliği ile pek çok yardımda yapılıyor. Enkazda kalan kişilerin kurtarılmasına yönelik paylaşımları da büyük yarar sağlıyor. Yetkililere ulaşmayı hedefleyen twitleri ile yardım çağrısı yapıyor.

Muhteşem Ekip!

Ayrıca güzel oyuncu dizinin ekibinin de yaptığı yardımları paylaşarak bu konu hakkında da bilgiler sunuyor. Ekipten gelen bir bilgiyi de şu şekilde paylaşan güzel oyuncu, " Parçası olduğum için şanslı olduğum muhteşem ekip" diye yazarak duygularını dile getirdi.

Ekibin set ışıkları ile Hatay hastanesinin ışıklandırıldığını anlatan güzel oyuncu , "Yardım ekibine en sonunda ulaştık, her şeyi yapıyorlar, yakın olan ve burada tanıdığı olanlar için duyurulur "şeklinde paylaşımlar yapıyor.

Kahramanmaraş üssü olan büyük depremde 14 Milyon kişinin yaşadığı 10 ilimizde gerçekleşen depremde, çok büyük zararlar var. Elektrik başta olmak üzere pek çok faturalar için ertelenme yapılacağı duyuruldu. Güzel oyuncu Eda Ece ise, erteleme değil tamamen kaldırmak gerekir diyerek düşüncelerini şu şekilde ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler