Yalı Çapkını Çöp Adam ve Ömer Dizisi Yayından Kalkıyor Mu?

Star TV Yeni Bir Projeye İmza Atıyor! Rakipler Şimdi Ne Yapacak?

Yalı Çapkını Çöp Adam ve Ömer Dizisi Yayından Kalkıyor Mu?

Star TV son zamanların en iddialı dizileri ile reyting listesini üst sıralarda yürütüyor. Son yılların en popüler en iddialı ve sürükleyici hikâyelerine yer veren Star TV de yeni kararlar ile izleyiciler ne yapacak? Star TV son yılların en güçlü projeleri ile üstü üste iddialı dizilere ve başarıya koşarken, başarısızlığa neden olan dizileri de unutma yolunda ilerliyor.

Önemli iddialı ve popüler diziler ile yoluna devam etme kararı alan Star TV başarısız günleri de geride bırakmayı hedefliyor. Geçtiğimiz sezonlarda pek çok dizide başarısız bir reyting tablosu ile sonuçlar alan Star TV yetkilileri, yepyeni karar ve projeler ile son zamanlara iddialı bir giriş yapmıştı.

Ebru Şahin ile Birkan Sokullu gibi önemli iki ismi buluşturan ve oldukça iddialı oyuncuları bir araya getiren yeni bir proje izleyici ile buluşmaya hazır.

Şubat’ta Geliyor!

Ab-ı Hayat (ölümsüzlük suyu) dizisi için gün sayan Star TV bu projede çok beğenilen Ebru Şahin'e yer vererek oldukça büyük bir hamle de yaptı! Ebru Şahin ve Birkan Sokullu ikilisinin yer aldığı yeni yapım da oldukça başarılı isimler de bulunuyor. Projenin yayın tarihi belli! Şubatta izlenme rekorları kırmaya hazırlanıyor!

OGM Pictures gibi çok önemli ve başarılı bir yapının sunacağı dizi de başrollerin uyumu da dikkat çekici. Ebru Şahin ve Birkan Sokullu hayranları şokta! İkiliden gelen paylaşımlar ve yepyeni bir dizi heyecanı şimdiden dillerden düşmüyor! Star TV başarılı projelerine bir yenisini daha eklerken, sevilen dizilerinin de devam edeceğini duyurdu! Yalı Çapkını, Çöp Adam ve Ömer hayranlarını korkutacak bir gelişme yok!