Ünlü Oyuncu Aydemir Akbaş Tekrar Kansere Yakalandığını Duyurdu

Ünlü oyuncu Aydemir Akbaş sosyal medya hesabından tekrar kansere yakalandığını duyurdu.

Ünlü Oyuncu Aydemir Akbaş Tekrar Kansere Yakalandığını Duyurdu

Kısa bir süre önce ünlü oyuncu Aydemir Akbaş “İlk Benden Duyun İstedik” şeklinde bir ifade ile sosyal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığını duyurdu. Ünlü isim daha önce yakalandığı kanser vakalarını yenmişti.

Kutsal Damacana serisi başta olmak üzere Türk dizi ve sinema tarihinde genç yaşından itibaren çok sayıda yapımda görev alan yaşayan efsane Aydemir Akbaş kansere yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu ve sevenlerini üzdü.

Aydemir Akbaş Sosyal Medya Hesabından Kötü Haberi Duyurdu

Usta oyuncu Aydemir Akbaş sosyal medya platformu Instagram resmi hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımda 15 gün boyunca tetkiklerin yapıldığını ve bu inceleme sonunda kanser tanısının kesinleştiğini aktardı.

Aynı paylaşımda oyuncu 10 sene evvel de benzer bir kanser vakasına yakalandığını ancak sorunsuz bir şekilde atlattığını hatırlattı. 86 yaşındaki usta isim tedavi sürecinin Sn. Dursun Buğra kontrolünde başlatıldığını bildirdi.

Şu anda kendisini çok iyi hissettiğini belirterek böyle iyi hissetmeye devam etmeyi ve kanser hastalığını tekrar yenme ümidini aktardı. Akbaş kanser hastalığının ilk kendisinden duyulmasını istediğini ve hala çalışmaya devam ettiğini belirtti. Ünlü isim sevenlerine, yakınlarına selam ve saygılar sunarak açıklamasını bitirdi.

Aydemir Akbaş geçtiğimiz yıllarda gırtlak kanserini başarılı bir şekilde atlatmıştı. Aynı zamanda ünlü oyuncu 2018 yılında da kolon ve bağırsak kanseri tedavilerini görmüştü.

Sevenleri Akbaş’a İyi Dileklerde Bulundular

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama sonrası sevenleri Aydemir Akbaş’a iyi dileklerde bulundular. Sevenleri kısa süre içinde tekrar aralarında usta oyuncuyu görmek istediklerini belirttiler. Aynı zamanda birçok seveni Kutsal Damacana 5 filminde yer alma dileklerini de ortaya koydu.