Toyota Beşinci Nesil Hibrit Serisiyle Geliyor!

Beşinci nesil Hibrit serisiyle gelecek olan Toyota, araç piyasasına hızlı giriş yapma niyetinde. Görkemli bir karşılama yapacak olan Toyota’nın işte yeni Hibrit teknolojisi..

Toyota Beşinci Nesil Hibrit Serisiyle Geliyor!

Toyota’nın 2022 yılında en çok satıldığı modeli Corolla oldu. Makyajlı serisiyle de araç pazarında boy gösterecek Toyota’nın beşinci nesil serisi olan Hibrit teknolojisi merakla bekleniyor. Araç kullanıcılarını bir hayli heyecanlandırmayı başaracak olan üstün teknoloji modeli, tozu dumana katmaya hazır. Böylelikle şık ve iddialı özellikleriyle damga vuracak olan Toyota, makyajlı modeliyle de piyasanın gözde markalarından biri olmaya devam ediyor.

Makyajlı Toyota Corollaya Genel Bakış..

Makyajlı serileriyle adından söz ettiren Toyota, sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazır. Rakiplerinin ne kadar dikkat çekmiş olduğunun farkında. Doğal olarak rekabet ortamından üstün ayrılmak için geliştirmiş yeni Hibrit teknolojisine yer verdi. Makyajlı haliyle kullanıcıları bir kez daha mest etme konusunda iddialı bir giriş yapacak olan Toyota Corolla, 1.5 litrelik benzinli motor, 125 HP güç ve 153 NM Tork özelliğine sahip.

Yeni lityum iyon batarya özelliğinin yanı sıra Hibrit teknolojisiyle donatılmış olan 1.8 litrelik sistem, 140 HP’ye getirildi. Aracın aynı zamanda hız kapasitesi ile ilgili olarak yenilik yapıldı. 0-100/km saat hızlanmasında 1.7 saniye daha hızlanma yapıldı. Aynı zamanda yeni nesil radara göre özel kamera sistemleriyle donatılmış. Geniş alan ve uzun menzilli tarama sistemine de sahip olan araç çok daha üstün bir kullanıcı deneyimi sunmayı başarıyor.

Toyota’nın Yeni Hibrit Teknolojisinde Satış Fiyat Listesi

Toyota’nın yeni Hibrit teknolojisinde satış fiyat listesi belirlendi. Buna göre Hibrit teknolojisinin piyasadaki fiyatlarının nasıl olacağına bakıldığı zaman anahtar teslim satış fiyatı 706 bin 900 TL olarak sunulacak.

Daha fazla özelleştirilerek hazırlanmış olan Toyota’nın en yeni Hibrit teknolojisiyle artık şık ve etkileyici tasarımlar öne çıkmaya başlıyor. Serilerine bu sefer çok daha geliştirilmiş bir teknolojiyle yanıt veren Toyota’nın Hibrit teknolojisinde yapılan ince dokunuşlar daha muhteşem bir sürüş deneyiminin yaşanmasına neden olmaya başlamış olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler