Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde 5 LT Ayçiçek Yağında Büyük Fırsat!

Tarım Kredi Kooperatif marketlerde büyük indirim başladı. Son zamanlarda temel ürünlere gelen zamlar ile beraber vatandaş özellikle ucuz yağ aramaya başladı.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde 5 LT Ayçiçek Yağında Büyük Fırsat!

Ayçiçek yağında önceki yıl oldukça büyük miktarda zam yaşanmış ve gelen zamlar halkın büyük tepkisine de neden olurken geçim sıkıntısı yaşamalarına neden olmuştu.

Ayçiçek yağı konusunda yaşanan büyük zamlar sonrasında Tarım Kredi Kooperatif marketlerden sevindiren haber geldi. Tarım kredi kooperatif marketlerde Ayçiçek yağı fiyatları büyük düşüşe geçti. Gelen büyük indirimle beraber Ayçiçek yağları markette kapış kapış satılıyor.

Ayçiçek Yağında İzdiham Yaratacak İndirim Fırsatı!

Dünyamızda ve ülkemizde meydana gelen olumsuz olaylar sonucunda birçok alanda büyük miktarda zam gerçekleşmişti. Zam oranlarının en fazla yaşandığı alan ise gıda sektörü oldu. Gelen zamlarla beraber kâr amacı gütmeyen Tarım Kredi Kooperatif marketleri gıda konusunda vatandaşın her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sene temel gıda fiyatlarında yaşanan büyük zam miktarı Ayçiçek yağına da yansımış, vatandaşlar büyük geçim sıkıntısı çekmeye başlamışlar ve Ayçiçek yağı yerine alternatif seçenekler aramak zorunda kalmışlardı. Bu karşılanması zor zam miktarına rağmen Tarım Kredi Kooperatif Marketleri büyük bir indirim haberi ile vatandaşların karşısına çıktı.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri Ayçiçek yağında büyük bir indirime gitti. 5 litrelik bir Toprak Mahsulleri Odası Ayçiçek Yağının satış fiyatı 135 TL’ye kadar düştü. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin yapmış olduğu büyük indirimin haberini alan vatandaşlar, Kooperatif marketlere koşmaya başladılar. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin yapmış olduğu Ayçiçek yağındaki büyük zam, vatandaşların maddi anlamda bir nebze de olsa rahatlamasını ve mutfak masrafları için ayırdıkları bütçelerini daha rahat kontrol etmelerini sağlıyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin sunduğu bu ayrıcalıklı indirim fırsatından faydalanmak için son tarih 31 Mayıs olarak açıklandı. Bu tarihe kadar Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde Toprak Mahsulleri Odası Ayçiçek yağı oldukça düşük fiyatta satışa sunuluyor. Vatandaşlar 31 Mayıs tarihine kadar Tarım Kredi Kooperatif Marketlerine giderek Ayçiçek yağını büyük bir indirimle alabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler