Şube yetkisinde onay alacaksınız! İş bankası duyurdu ve 30 bin TL anında belgesiz, kefilsiz ödeyecek

İş bankası tarafından başlatılan yeni kampanya katılacak olan kişilere uygun faizlerle nakit ödemesi verileceği açıklandı.

Şube yetkisinde onay alacaksınız! İş bankası duyurdu ve 30 bin TL anında belgesiz, kefilsiz ödeyecek

Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen iş Bankası, yaptığı yeni kampanya ile birlikte kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. 30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemesi verileceği duyuruldu. 30000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemesi alabilirsiniz. 30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilecektir.

En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi yapabileceğiniz Bey, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli 30000 TL ödeme verilmektedir.

İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası

İş bankası yaptığı yeni kampanya ile birlikte, kredi alacak kişilere hemen ödemeli nakit kredi vereceğini açıkladı. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra banka kendi şube yetkisinde 30 bin TL'ye kadar kredi değerlendirilmesi yapacaktır. Kredi değerlendirmesi uygun olan kişiler kredilerine aynı gün içerisinde kullanabilirler.

Eğer krediniz genel müdürlüğe düşerse Genel Müdürlük onayını beklemeniz gerekiyor.

İş Bankası üzerinden ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra yapacağınız kredi başvurularında banka sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı verecek ve bu krediyi de gidip banka şubelerinden kullanacaksınız.

Önceki ve Sonraki Haberler