Son Dakika: İstanbul Yarın Trafiğe Kapanıyor! O Yollardan Araç Geçmeyecek!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yaptığı açıklama ile birlikte yarın Şişli'deki bazı yolların trafiğe kapatılacağını belirtti. Hrant Dink'in ölüm yıl dönümü dolayısı ile birlikte anma programları düzenlenecek. İstanbul'da hangi yollardan geçiş mümkün olmayacak?

Son Dakika: İstanbul Yarın Trafiğe Kapanıyor! O Yollardan Araç Geçmeyecek!

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın Şişli'de Dink'in ölümünün 16. yıl dönümü nedeniyle yapılacak anma programları kapsamında trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.

Bu kapsamda Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince saat 11.00'den itibaren, Halaskargazi Caddesi (Osmanbey kavşaktan Taksim istikametine, Valikonağı Caddesi kesişiminden Mecidiyeköy İstikametine), Ergenekon Caddesi (Pangaltı kavşaktan Mecidiyeköy istikametine), Tavukçu Fethi Sokak, Saksı Sokak (Ergenekon Caddesi girişinden) ve Zafer Sokak Şişli istikameti trafiğe kapatılacak.

istanbul-trafik-iha-1879369-2.jpg

Alternatif güzergah olarak ise Taksim'den gelen akım Valikonağı Caddesi'ne yönlendirilecek.

Şişli'ye gitmek isteyen sürücü ve yayalar, Valikonağı ve Rumeli Caddesi Osmanbey kavşağından Şişli istikametini, Şişli istikametinden gelen akım ise Osmanbey kavşağından Ergenekon Caddesi istikametini kullanabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler