Socios.com’dan Depremzede Çocukların Eğitimi İçin Darüşşafaka’ya Destek

Taraftar etkileşim platformu Socios.com, tüm Türkiye'yi derinden yaralayan depremlerin ardından Darüşşafaka Cemiyeti'nin başlattığı kampanyaya destek olacak.

Socios.com’dan Depremzede Çocukların Eğitimi İçin Darüşşafaka’ya Destek

Taraftar etkileşim platformu Socios.com, tüm Türkiye'yi derinden yaralayan depremlerin ardından Darüşşafaka Cemiyeti'nin başlattığı kampanyaya destek olacak. Platform, depremden etkilenen çocukların nitelikli eğitimleri için Darüşşafaka'nın yanında yer alacağını duyurdu. 

Socios.com, Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşlarından olan "Darüşşafaka Cemiyeti'nin Kahramanmaraş ve Hatay illeri başta olmak üzere Türkiye'nin 11 ilinde yaşanan depremlerde anne veya babasını kaybeden çocukların eğitimleri için başlattığı kampanyaya destek olacaĞINI AÇIKLADI.

Depremlerin yaşandığı ilk günden bugüne kadar maddi manevi anlamda çalışmalarını sürdüren ve depremden etkilenen çocuklara eğitim bursu sözünü veren Socios.com'un Kurucusu ve Ceo'su Alexandre Dreyfus Darüşşafaka Cemiyeti'ne sağlayacakları bu anlamlı destek hakkında şunları söyledi:

"160 yıldır "Eğitimde Fırsat Eşitliği İlkesi" ile hareket eden, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Darüşşafaka Cemiyeti'nin deprem bölgelerindeki çocukların eğitimleri için başlattığı Deprem Destek Kampanyası'na Socios.com ailesi olarak bizler de destek olmak üzere yola çıktık. Toplumsal sosyal sorumluluk bilincinin her daim şirket değerlerimiz arasında yer aldığını vurgulamakla birlikte, deprem felaketlerinden mağdur olan genç yüreklerin eğitim fırsatlarının kaybolmaması adına Darüşşafaka Cemiyeti'nin çalışmalarının yanında olmak bizler için de çok büyük bir önem arz etmekte. Aydınlık yarınların umudu olan çocuklarımızın yanında olmanın mutluluğunu belirtirken, Türkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Darüşşafaka Cemiyeti'ne de özverili çalışmaları için ayrıca teşekkür ederiz." 

Önceki ve Sonraki Haberler