Renault Piyasayı Sallamaya Geliyor! Bu Model Tam Tamına 220 Bin TL Olarak Satışa Sunulacak! Kaçıran Çok Üzülür!

Renault rekabeti tamamen ortadan kaldırmaya hazırlanıyor. Bu modeli 220.000 TL'ye satmayı planlıyorlar.

Renault Piyasayı Sallamaya Geliyor! Bu Model Tam Tamına 220 Bin TL Olarak Satışa Sunulacak! Kaçıran Çok Üzülür!

Clio bile tam tamına 150 bin TL daha pahalı. Otomobil sahibi olmak isteyenler beklerken uzun bir zaman geçti. Araç almak için para biriktirenler, otomobil fiyatlarının aniden yükselmesi sonucu beklemeye başladı. Bu insanlar için harika haberler net bir şekilde yolda. ÖTV ile ilgili de iyi haberler mevcut. Yeni araçlar için uzun zamandır beklenen ÖTV kuralı yürürlüğe girdi. İşte bu haberin ayrıntıları:

Renault Kwid Özellikleri

Otomobilin çekici oranları ve boyutları, enerjik bir araç görünümü sağlıyor ve çamurluklardan çıkıntı yapan muazzam tekerlekler, KWID CONCEPT'e bir buggy araç görünümü veriyor. Renkli dış tasarımı, sert dış görünümü ve güçlü görünen kare şeklindeki kanatlarıyla tam bir tezat oluşturuyor. Tarzı bir arazi aracının ön tarafını andırıyor.

renault-kwid-724x394.webp

Renault Kwid konsept otomobili, "Flying Companion" olarak adlandırılan bir işlev içerir. 2014 Kwid konsept otomobilinin tavanının arkasına gizlenen "Flying Companion", trafik sıkışıklığını belirlemek veya doğal görüntüler yakalamak için gayet kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilir. Gelecekte kullanılması beklenen bir elektrik motoruna uygun bir yapıya sahip olduğu iddia edilen konseptte 1.2 litrelik turboşarjlı benzinli motor ve çift kavramalı yarı otomatik şanzıman çifti de kaliteli bir şekilde eklenmiş.

renault-kwid-3-e.jpg

Bu Açıklamalardan Sonra Herkesin Arabası Olacak

Renault piyasayı birbirine katacak ve bu fiyatları duyan herkes araç sahibi olmak için harekete geçecek. Renault 220 bin TL’lik modelini Türkiye’ye getirdi! Önceden Asya pazarında satılan araç daha sonrasında Türkiye’ye nihayet getirilen bu aracın Avrupa’ ya satışları da devam ediyor. Renault Kwid SUV araçlarında en düşük fiyatlı araba olarak unvanını koruyor ve bu otomobil şu an daha çok Asya taraflarında kullanılmaya devam ediyor. Renault otomobil markası Avrupa’ da satışlarını arttırabilmek amacıyla böyle bir otomobil çıkarttığı öne sürülüyor. Bu modelin yani Renault Kwid modelinin ülkemizde de çok tutulacağını söylemek doğru olacaktır. Uygun fiyat seçenekleri ile sunulması durumunda çok sayıda Renault Kwid ülkemizin yollarında görünmeye başlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler