Opel Mokka Yeni Fiyat Listesiyle Geliyor! Bu Fiyat Listesini Kimse Beklemiyordu!

Otomobil sektörünün en popüler markalarından biri olan Opel Mokka, Ocak 2023 fiyat listesini ve özelliklerini yayınladı.

Opel Mokka Yeni Fiyat Listesiyle Geliyor! Bu Fiyat Listesini Kimse Beklemiyordu!

Pandemi ve dünya çapında yaşanan çip krizi, otomotiv sektöründe pazar dinamiklerini değiştirdi. Dalgalanan döviz kuru tüm bu faktörlerle birleştiğinde, üreticilerin güncellediği aylık fiyat etiketleri büyük ölçüde fiyat artışlarını vurgulamaya başladı. Bu yaklaşımın ülkemizde çokça tercih edilen Opel Mokka modelinde nasıl bir etkisi oldu?

Opel Mokka Teknik Özellikleri

Opel Mokka; 1.2 Turbo motor varyantı ülkemizde satın alınabilir. Bu motor 130 HP güç çıkışına ve 230 Nm tork çıkışına sahiptir. Üç silindirli benzinli motor, şehir içinde 5,9 litre, şehir dışında ise 4,3 litre yakıt tüketerek sürücülerin önünde yer alıyor. Ayrıca 0'dan 100 km/s'e hızlanma 9,2 saniye sürüyor. Opel Mokka için Elegance donanım seviyeleri GS Line, GS ve Ultimate'dir.

src-600x338yeni-opel-mokka-2021-fiyat-listesi-ve-ozellikleri.jpg

Opel Mokka Tasarım Özellikleri

Otomobil, çarpıcı bir özelliğe sahip harika bir Alman tasarımı otomobil. Araçta çeşitli detaylar bulunmaktadır. Bu inanılmaz özellikler arasında fren sistemi, aydınlatma ve jantlar bulunur. Selefinden 125 mm daha kısa olan ve tampondan tampona uzunluğu 4150 mm olan Opel Mokka, PSA Group'un CMP platformu üzerine inşa edildi. Buna rağmen, minik crossover'ın dingil mesafesi geçmişten bu yana 2 mm büyümüş. Yeni Mokka, önceki modele göre sadece 6 litre daha az olan 350 litre bagaj hacmine sahip. Yeni Mokka'nın eski modele göre 120 kg daha hafif olduğunu ve 10 mm genişlediğini belirtmek gerekiyor.

opel-mokka-gs-line-innen-1.jpg

Marka kendini ispatlamış bir üretimin serisi olduğu için; her konuda oldukça başarı sağlamış bir üretimdir. Özellikle iç tasarımı oldukça geniş ve konforludur. Mokka model araçların, kişiler tarafından tercih edilme sebebi; konforlu iç yapısı ve rahatlığıdır. Müşteriler tarafından; ergonomik koltuklar, alcantara döşemeler ve geniş konfor özelliği ile oldukça fazla beğeni kazanmışlardır. Araç sürücüye ve yolcuya her koşulda, üst seviyede konfor sunar. Çok güçlü motor özelliği olan Mokka model araçlar, son teknolojinin en yeni ürünleridir. Araç son derece verimli ve performansı güçlü bir motora sahiptir. 130 beygir gücünde turbo benzinli motoru sayesinde; sürücülere hızlı ve olağanüstü kullanım sağlamaktadır.

Opel Mokka Fiyat Listesi

  • 1.2 130 HP Benzin AT8 Elegance fiyatı 917.900 TL
  • 1.2 130 HP Benzin AT8 GS fiyatı 954.900 TL
  • 1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate fiyatı 1.018.900 TL