Opel Corsa Fiyat Listesi Dikkatleri Çekti! Bu Fiyat Listesini Mutlaka İnceleyin!

Opel Corsa'nın fiyat listesi açıklandı. Peki araç sürücülere hangi fiyat ve donanım seçeneklerini sunuyor?

Opel Corsa Fiyat Listesi Dikkatleri Çekti! Bu Fiyat Listesini Mutlaka İnceleyin!

1982'den bu yana otomobil endüstrisine önemli katkılar sağlayan Opel Corsa, bugün de başarısını sürdürüyor. Küresel çip krizi, pandemi ve döviz kurunun yanı sıra Rusya-Ukrayna savaşı, üreticilerin aylık olarak güncellediği fiyat artışlarında dikkatleri artırdı. B sınıfının başarılı bir rakibi olan Opel Corsa, fiyat konusunda müşterilerini memnun edebiliyor mu?

Opel Corsa Tasarım Özellikleri

Opel Corsa'nın tasarım öğeleri dikkat çekmeyi başarıyor. PSA grubunun bir diğer üyesi olan Peugeot 208 ve sportif görünümlü Corsa F aynı platform üzerine inşa edilmiş. Yeni Corsa'daki LED farlar insanların dikkatini çekiyor. Krom şeritler, Opel logosunun ortasından farlara kadar devam ediyor. Ön tasarımı ile oldukça iddialı. Hem ön hem de arka tasarımları onu ayırt edici kılıyor. Yan aynalarda ayrıca dönüş sinyalleri bulunur. Modelin sportifliği, oldukça büyük bir depo kapağının varlığıyla destekleniyor.

Şık yeni bir ön yüze sahip olan Opel Corsa, müşterilere çok fazla renk seçeneği sunuyor. Araba size en uygun renkte özelleştirilebilir ve iki renk seçeneği mevcuttur. Kullanıcılar ay taşını görüntülerken gri, deniz mavisi, inci mavisi, metalik gümüş, metalik kırmızı, siyah ve turuncu renklerinden birini seçebilirler.

ffv8botxwaioisi.jpeg

Opel Corsa Teknik Özellikleri

Opel Corsa ülkemizde üç farklı benzinli motor seçeneği ile sunuluyor. Giriş seviyesi 1.2 motor; 75 HP ve 118 Nm tork değerine sahiptir. 5 ileri manuel şanzımanla gelen motorun fabrika verilerine göre tipik yakıt tüketimi 4,1 litre. Orta sınıf 1.2 Turbo tarafından 100 HP ve 205 Nm tork üretiliyor. Sürücüler, bir seçenek olarak 8 ileri otomatik şanzımana sahiptir. Tipik yakıt kullanımı 4,3 litredir. Ayrıca bu motor, 130 HP ve 230 Nm tork alternatifi sunan, otomatik şanzımanlı ve ortalama 4,5 litre yakıt tüketimine sahip.

Opel Corsa Fiyat Listesi

  • 1.2 75 HP Benzin MT5 Elegance satış fiyatı 519.900 TL
  • 1.2 100 HP Benzin AT8 Edition satış fiyatı 622.900 TL
  • 1.2 100 HP Benzin AT8 Elegance satış fiyatı 665.900 TL
  • 1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate satış fiyatı 754.900 TL

Önceki ve Sonraki Haberler