Ömer Dizisi Ekranlarda Fırtına Estirmeye Devam Ederken, Merve Dizdar Ağır Bir Yüke Girdi! Nisa'nın Zorlu Görevi

Ömer dizisi tüm hızıyla devam ederken her hafta başka bir gündemle seyirci ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Ömer Dizisi Ekranlarda Fırtına Estirmeye Devam Ederken, Merve Dizdar Ağır Bir Yüke Girdi! Nisa'nın Zorlu Görevi

Ömer, ilk günden beri tartışmalara ilgiye ve şaşkınlığa maruz bırakırken oldukça başarılı oyuncu olan Gökçe Bahadır'ın da yer almasıyla birlikte dikkat çekici fragmanlarıyla ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Ekrana kilitleyen ve çok ünlü ve başarılı oyuncuların da yer aldığı Ömer dizisi tüm hızıyla devam ederken her hafta başka bir gündemle seyirci ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Ömer karakteri ve Gökçe bahadır'ın canlandığı karakterin aşk hayatı anlatılırken aynı zamanda şaşkına çeviren ve tartışma yaratan olaylar ikilinin uyum sağlayıp sağlamayacağı ve aradaki yaş farkının aile toplum yapısına uygun olmadığı konusunda pek çok eleştiriye maruz kalsa da reytingler tam aksi yönde ilerliyor!

Yükü Çok Ağır

Öte yandan dizide dikkat çeken başka olaylarda yaşanırken Merve Dizdar'ın ağır yükü de seyircinin gözünden kaçmıyor!

Merve Dizdar son yayınlanan bölümde ağır bir yükü maruz kalarak; izleyicilerini ve sevenlerini şok etmeyi başardı! Merve Dizdar dizide 5 çocuğu olan bir anneyi canlandırıyor! Kocası tarafından terk edilen ve çocuklarına tek başına bakmanın ağır yükümlülüğünü taşıyan başarılı oyuncunun yüz ifadesi de her şeyi anlatmaya yetti!

Merve Dizdar, bu zorlu mücadele içinde başarı ile rolünü üstlenirken, yüzüne yansıyan bu ağır yükü izleyicilere de geçirmeyi başardı! Zorlu sınavdan geçen güçlü anne rolü ile izleyicileri de kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Her bölümde izleyiciyi etkileyen dizinin reyting başarısı ve oldukça güçlü karakterleri dizinin uzun soluklu olacağı yönünde yansımalar da uyandırıyor. Takip edilen ve oldukça iyi bir reyting listesine sahip olan dizide yeni bölümde nelerin olacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı. İzleyicinin güçlü bulduğu Merve Dizdar, karakteri dizide büyük bir rolü üstlenmişken bir yandan da rolünün hakkını veriyor. Aynı acıyı yaşayan ve aynı zorluklardan geçen kadınlara da iyi bir örnek olduğu yönünde başarı performansını izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.