Madde Bağımlısı Şahıs Aracı Yakarak Kayıplara Karıştı

Madde bağımlısı şahıs aracı yakarak kayıplara karıştı. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen kimliği belirsiz şahıs aracı yakarak kayıplara karıştı. Park halinde bulunan aracı benzin yakarak kayıplara karışan kimliği belirsiz şahıs aranıyor. Yakılan aracının büyük bir hasar gördüğü öne sürülürken, şahsın benzin yakarak aracı ateşe verdiği o anlar kameralardan anlaşıldı.

Madde Bağımlısı Şahıs Aracı Yakarak Kayıplara Karıştı

Esenler’de, madde bağımlısı olduğu bildirilen kimliğe meçhul şahıs, park halinde bulunan araca benzin dökerek yaktı. Aracı ateşe verdikten sonra ise kayıplara karışan şahıs her yerde aranıyor. Benzin dökülerek yakılan araçta büyük çaplı hasar meydana geldi. Şahsın benzin dökerek yaktığı anlar kameralara yansıdı. Olay tam olarak gündüz vakti saat 12:00 sıralarında gerçekleşti. Esenler Kazım Karabekir Mahallesi’nde gerçekleşen olayda şahıs olay yerinden hızlıca kaçarak kayıplara karıştı.

Elde edilen bilgilere göre, madde bağımlısı olduğu bildirilen şahısın kimliği henüz belirlenmedi. Osman Çoban isimli şahsa ait olan 34 DN 4867 plakalı araca kimliği belirlenemeyen şahıs tarafından benzin dökülerek yakıldı. Araçtan, alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri iftaiye ye haber verdi. Esenler Belediyesi’ne ait temizlik ekipleri su tankeri ile olaya müdahale edildi. İlk müdahaleyi sokaktan geçen su tankeri ile yapıldı.

aa16b0mv.jpeg

Benzin dökülerek yakılın araçta kimse yaralanmazken yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alındıktan sonra tamamen söndürüldü. İtfaiye tarafından tutulan raporda aracın kundaklandığı üzerine, polis ekipleri olay ile ilgili çalışma başlattı. Olayın yaşandığı yerde bulunan güvenlik kameraları incelemeye alındı. Yapılan inceleme sonrasında kimliği belirlenemeyen şahsın aracın üzerine benzin dökerek ateşe verildiği tespit edildi.

Kimliği tespit edilmeyen şahıs tarafından aracı yakılan Osman Çoban “ komsum sabah 09:00 sıralarında bana telefon açtı. Araban yanıyor dedi. Bunun üzerine aracımın olduğu yere geldiğimde itfaiye tarafından aracın yanması söndürüldü. Ardından polis ekibi geldi. Şahsı tanımıyorum. Güvenlik kameraları incelendiğinde şahıs tespit edilmiş ama kimliği belirlenememiş. Şahsın sabıkalı olduğu öne atılıyor. Benzin dökerek çakmak ile aracımı ateşe veriyor. Sonrasında ise kayıplara karışıyor. Bende bu durumdan şikâyetçi oldum” diyerek duygularını dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler