Kızılcık Şerbeti Krizleri Bitmiyor! Şimdi de Doğa ile Fatih Arasında Bir Kriz Çıktı!

Ekranlarda çıktığı ilk günden beri büyük bir ilgi gören kimi zaman eleştirilen Kızılcık Şerbeti şimdi de yeni krizlerin gölgesinde görünüyor.

Kızılcık Şerbeti Krizleri Bitmiyor! Şimdi de Doğa ile Fatih Arasında Bir Kriz Çıktı!

Kıvılcım ve Ömer arasında yeni ortaya çıkan birlikteliği Leman’ın gelişiyle büyük bir krize sebep olmuştu. Ömer’den ayrılmak istemeyen ve halen Ömer'e aşık olan Leman, amacı için her şeyi yaparken hiç bir sonuç alamadı. Yayınlandığı ilk günden beri oldukça ilgi gören Kızılcık Şerbeti, yepyeni bölümleri ile her hafta izleyici karşısına çıkıyor. Diğer yandan bebek haberi alan ve cinsiyet öğrenen ikili Doğa ve Fatih çok sevinirken aynı zamanda aileler için de yeni bir sevinç oluştu.

Doğa ile Fatih Yeni Bir Krizin Eşiğinde!

Yepyeni bir heyecana kapılan Doğa ve Fatih ikizlerinin olacağını öğreniyor ve bütün aile arasında yepyeni bir heyecan başlıyor. Kriz ise hiç bitmiyor.

Doğa ikizleri için seçtiği duvar kâğıdını Fatih ile paylaşıyor ve olanlar oluyor! Aile fertlerinin büyük bir sorun çıkarması üzerine ikili arasında büyük bir tartışma ve kriz çıkıyor.

Doğa ve Fatih Şimdi Ne Yapacak! Merakla Beklenen Kızılcık Şerbeti İçin Geri Sayım Başladı!

Başrollerini çok başarılı oyuncuların birlikte paylaştığı ve oldukça güzel devam eden reytingleri ile her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen dizi de hem yeni aşklar hem de yeni krizleri bitmek bilmiyor.

“Benim senden gerçekten ayrılmam gerekiyor” sözlerini duyan Doğa şimdi ne yapacak? Doğa ve Fatih için merakla bekleyen izleyiciler aynı zaman da yeni bir aşka yelken açan Kıvılcım ve Ömer için de heyecanla bekleyiş devam ediyor. Ailelerin başlattığı krizi Doğa ve Fatih aşabilecek mi? Kızılcık Şerbeti, Cuma akşamı Show'da sizlerle.