Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yeni Bölümünde Şok Eden Olaylar

Show TV ekranlarında yapımının Gold filmin üstlenmiş olduğu yepyeni dizi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünün tanıtımı yapıldı.

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yeni Bölümünde Şok Eden Olaylar

Show TV ekranlarında yapımının Gold filmin üstlenmiş olduğu yepyeni dizi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünün tanıtımı yapıldı. Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol kahramanları Pembe ve Nursema’nın birlikte Kıvılcım’ın evine Doğa ile bir konu hakkında konuşmak için gittiğinin görüldüğü fragman yayınında Doğa’nın ise sert tavrı izleyenler dikkatinden kaçmadı. Nursema’nın annesi ile olan tartışmanın da dozu da gittikçe artacaktır.

Diğer yandan Ömer’in Kıvılcım’a hayatı ile ilgili olan çok büyük bir gerçeği anlatması ile izleyiciler çok büyük bir şok yaşayacak. Kızılcık Şerbeti’nin yayınlanmış olduğu fragmanda Metehan benim oğlum değil sözleriyle birlikte izleyiciler daha da heyecanlanmaya başlayacak. Show TV ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları saat 20.00’da izleyicileri ile buluşturulan Kızılcık Şerbeti’nde yine heyecan doruklarda olacağı benziyor.

Yeni Bölümde Neler Olacak

Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünde neler olacağı bir kısım bölümü bilinse de devamındaki sahneler çok merak konusu olmayı başardı. Kıvılcım Ömer ile birlikte kâğıt üstünde evli olduğunu öğrenmesi ile birlikte yollarını ayırmış durumdalar. Her ikisi de aşk acısı içerisinde kıvrandığı bölümde Ömer Leman ile en hızlı bir şekilde boşanabilmek için avukat Can’a bu yönde bir talimat verdi.

Nursema ve Umut’un da arkadaşlığını artık bitirmek isteyen Pembe bu konu hakkında Umut’tan yardım istedi. Umut’tan yapmış olduğu sergiyi iptal etmesi talebinde bulunan pembe ise Nursema’nın da nişanlı olduğunu Umut’a iletti. Nursema’nın da kısa bir süre içerisinde evleneceğini öğrenen Umut artık bundan böyle Nursema ile herhangi bir şekilde görüşmeme kararı aldı. Umut’un hat tablolarını Alev ile tekrardan geri yollaması ise Nursema’yı çok derinden üzdü.