Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Projesinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Aile Bölümleri İçin Gün Sayıyor

Kıvanç Tatlıtuğ uzun bir aradan sonra yine TV ekranlarında güzel bir dizi ile ekranlarda olacak. Aile dizisinin başrollerinde yer alacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'u hayranları heyecanla bekliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Projesinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Aile Bölümleri İçin Gün Sayıyor

Kıvanç Tatlıtuğ uzun bir aradan sonra yine TV ekranlarında güzel bir dizi ile ekranlarda olacak. Aile dizisinin başrollerinde yer alacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'u hayranları heyecanla bekliyor. Ekranlarda oldukça popüler ve yakışıklı bulunan oyuncu adını Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney ve daha birçok projede duyurmuş ve hayranlarının çok ilgisini çekmişti.

Yer aldığı projelerde başarılı olan ve adından sıklıkla söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ uzun bir aradan sonra yeniden TV ekranlarına döneceğini açıklamıştı. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un birlikte rol alacağı aile dizisinin yayın tarihi ise çok geçmeden belli oldu.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un Projesinde Büyük Gelişme! Kıvanç Tatlıtuğ Ekranlarda Aile İle Yer Alacak! Yayın Tarihi Açıklandı

Nejat İşler, Canan Ergüder, Yüsra Geyik gibi usta ve başarı performans sergileyen oyuncuların da yer aldığı Aile dizisinin yayın tarihindeki gelişme hayranlarını sevindirecek. Hikâyesi, oyuncuları ve oldukça başarılı yapımı ile şimdiden hayranların ilgisini çeken Aile, yayın tarihi belli oldu!

Şubatta ekranları süsleyeceği dizi, Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarının ilgisini şimdiden çekmeyi başardı. Setten gelen paylaşımlar ve usta oyuncuların yer aldığı dizi gelişmeleri de sık sık sosyal medyada konuşulurken; Seranay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin nasıl bir uyum yakalayacağı konusunda da yorumlar yer aldı.

Kulislerde çok konuşulan ve merak edilen bir bilginin de bulunduğu yorumlarda Şubat başında dizinin ekranlarda olacağı söyleniyor. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan setten ilk paylaşım gelirken, ikilinin oldukça uyum göstereceği yansıyor. Bir yandan da heyecanla Serenay Sarıkaya'yı ekranda görmenin mutluluğunu yaşayan hayranları, yepyeni bu projenin reyting listelerinde de başarı göstereceği yönünde paylaşımlara da yer veriyor.

Önceki ve Sonraki Haberler