Kasaba Doktoru Projesinde Başrol Olan Ozan Akbaba Büyük Felakete İsyan Etti!

Kasaba Doktoru dizisinin başrol oyuncusu olan sevilen oyuncu Ozan Akbaba meydana gelen büyük felaket karşısında sessiz kalamadı.

Kasaba Doktoru Projesinde Başrol Olan Ozan Akbaba Büyük Felakete İsyan Etti!

Sevilen dizinin final olması ile beraber hangi projede yer alacağı sevenleri tarafından merak edilen oyuncu deprem felaketine isyan etti. 6 Şubat gecesi olan Kahramanmaraş depremi sonrası sosyal medya platformunda paylaştığı gönderiler ile isyanını dile getirdi. Yardım konusunda da kayıtsız kalmayan ünlü oyuncu yardımlarında geniş bir hayran kitlesine ulaşmasına yardımcı oldu.

Ozan Akbaba Dikey Binalara Karşı!

Yakışıklı oyuncu Ozan Akbaba, yüksek katlı binalara karşı hep korktuğunu ve uygun zeminli alanlar içinde müstakil ve az katlı yapıların daha iyi olacağını söyledi. Düşüncesini ifade eden oyuncu, Pek çok video paylaşarak "10 saniye dayanabilmiş "diye yazdı.

10 ilde meydana gelen ve 14 milyon kişinin etkilendiği bu büyük felakette kordine sorununa dikkat çeken oyuncu organizasyon olunmadığını söyledi ve bu konudaki isyanını gözler önüne serdi. Bu duruma oldukça üzüldüğünü söyledi.

Yakışıklı oyuncu," Üzüldüğüm nokta ise üzüntünü söyledikten sonra, çözülme adına pratik yöntem ile daha iyi kordine olunmalı idi, geç kaldık diyorsun, Allah yardımcımız olsun demek zorunda olmasak dediğimiz zaman cevap ise, "siyasete girme, galeyana sürükleme" Üzül üzül geçmiyor "

Ozan Akbaba Üzüldüğü Konulara Değindi!

Çok çok üzüldüğünü söyleyen oyuncu bir başka konuda isyan etti. Ozan Akbaba, Akut'un kurucusu olan Nasuh Mahruki'nin tecrübesinden neden faydalanılmadığını dile getirdi.

Yakışıklı oyuncu, Akut'tan ayrılan Nasuh Mahruki'den ve tecrübesinden yararlanmanın daha iyi olacağını düşündüğünü söyledi. Oyuncu onun tecrübeleri benim için çok önemli diye ifade etti.