Hercai Dizisinin Baş Kahramanları Yardım Programında Bir Araya Geldi

Ünlü oyuncular son dönemlerde birçok başarılı projelere imza atarken son zamanda yaşanan Kahramanmaraş üslü 7,7 şiddetindeki ve 7,6 şiddetindeki iki büyük felaket sonrasında bir araya geldiler.

Hercai Dizisinin Baş Kahramanları Yardım Programında Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz dönemlere damgasını vurmayı Başaran ve hercai isimli proje ile iki ünlü oyuncu olan Akın Akınözü ile ebru Şahin çok büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Bu iki ünlü oyuncu hem Türkiye’de hayran kitlesi kazanırken hem de Dünya çapının dört bir yanından yayımlanan diziler sayesinde de 7’den 70’e hem Türkiye’de hem yabancı ülkelerde de ünlülerine ün kattılar.

Dünyanın tüm ülkesinden hayran kitlesini katlamayı Başaran Akın Akın özü ve Ebru Şahin kariyerlerine Bir basamaklı daha eklemeyi başardılar. İki ünlü oyuncu da dizilerden sonra çok farklı projelerde isimlerinden sıklıkla söz ettirmeye ve gündemde kalmayı başardılar. Ünlü oyuncu Ebru Şahin ise son zamanlarda lavanta konağı isimli projedeki performansı ile konuşuluyor. Ünlü oyuncu Akın Akınözü ise Bensu Soral ile birlikte başrollerinde bulunduğu tuzak isimli dizisindeki performansıyla da göz doldurmaya devam ediyor.

Deprem Felaketi Bir Araya Getirdi

Ünlü oyuncular son dönemlerde birçok başarılı projelere imza atarken son zamanda yaşanan Kahramanmaraş üslü 7,7 şiddetindeki ve 7,6 şiddetindeki iki büyük felaket sonrasında bir araya geldiler. Ünlü oyuncular Hercai dizisinin son dönemlerinde araları iyi olmadığı ve projenin bitmesinden sonra hiçbir şekilde görüşmedikleri yönünde basına bilgi sızmıştı. Bu iki ünlü oyuncunun aralarında soğukluk olduğu basına sık sık yansımıştı ancak geçtiğimiz günlerde yaşanan deprem felaketi ünlü oyuncuları bir araya getirdi.

Aradan yıllar geçse de Akın Akın özü ve Ebru Şahin ikilisi Bu kez deprem acısının ardından yardım kampanyaları için kolları sıvadılar. Kahramanmaraş ile birlikte yaklaşık olarak 10 ili de etkileyen iki büyük deprem felaketinin yaşanmasının hemen ardından televizyon kanallarının ortak yayın yaparak bağış toplaması ile birlikte bir araya geldi ve bu durum sosyal medyada çok konuşulmasına sebebiyet verdi. İki ünlü oyuncu hercai dizisindeki günlerini de anarken bir yandan da depremzedelerin hayatlarına geri dönmeleri için bağış kampanyalarına destek oldular. Ünlü oyuncu Ebru Şahin ise bu konu ile ilgili çok büyük bir felaketin içinden geçtiğimizi ülke olarak da çok bir dönem yaşadığımızı ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler