Erkek Arkadaşını Öldüren Sevil Çiftçi İçin Yeni İddia: Farklı Bir Cinayetin Tanığıymış

Erkek arkadaşı Semih Sevim’i öldüren ve İstanbul’da bu yüzden tutuklanan şarkıcı ve model Seçil Çiftçi hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı.

Erkek Arkadaşını Öldüren Sevil Çiftçi İçin Yeni İddia: Farklı Bir Cinayetin Tanığıymış

Erkek arkadaşı Semih Sevim’i öldüren ve İstanbul’da bu yüzden tutuklanan şarkıcı ve model Seçil Çiftçi hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı. TV programı sunucusu ve sanatçı Gülşen Korucu 2018’de silah ile öldürülen 19 yaşındaki kız kardeşi Yaren Korucu’yu kimin öldürdüğünü bildiğini ve Sevil Çiftçi’nin o an olay yerinde olduğunu söyledi.

Erkek arkadaşı Semih Sevim’i katlederek cesedini İstanbul Şişli’den ormanlık alana babasıyla birlikte taşıyarak ormanlık alana atan şarkıcı ve model Seçil Çiftçi için şok bir iddia gündemi sarstı.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu tarafından özel olarak kaleme alınan haberde Seçil Çiftçi’nin daha farklı bir cinayette de bağlantısı olduğu ortaya çıktı. Seçil Çiftçi’nin habere göre cinayet anında olay yerinde yer aldığı iddialar arasında.

Flaş TV Sunucusu Gülşen Korucu İddiası Gündemi Sarstı

Seçil Çiftçi babası C.Ç. ile birlikte cinayetten tutuklandı ve uzun bir süre sonra Flaş TV’de Hayata Dair programının sunuculuğunu yapan Gülşen Sucu tarafından ortaya bir iddia atıldı. Bu iddiada bir cinayet dosyası hakkında Seçil Çiftçi’nin haberi olduğu ortay açıktı.

Korucu tarafından ortaya atılan iddiaya göre Seçil Çiftçi 19 yaşındaki Yaren Korucu’nun öldürüldüğü sırada olay yerinde bulunuyordu. Bu olay 2 Kasım 2018 tarihinde Başakşehir 2. Kısım Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı’nda yaşandı.

Polis ekipleri gelen ihbarla olay yerine gittiğinde 19 yaşındaki Yaren Korucu’nun göğsünden ateş vurularak öldüğünü saptadılar. Olay yerinde bir tane tabanca bulundu ve olay kayıtlara intihar teşebbüsü şeklinde geçti. Çevresinde birkaç damla kan tespit edilen Korucu’nun kan kaybından olduğu kayıtlara geçti.

Gülşen Korucu “Hukuk Mücadelemiz Devam Ediyor” Dedi

Habertürk’e kapılarını açan Gülşen Korucu kız kardeşinin Yusuf S. İsimli bir şahısla arkadaş olduğunu ve sonradan Seçil Çiftçi ile de arkadaş olduğunu söyledi. Aynı zamanda olay tarihinden bir gün evvel kız kardeşinin evden çıktığını ve sonra ölüm haberi aldıklarını söyledi.

Yaren’in vurulduğu yerde kan görmediklerini aktardı. Aynı zamanda Yaren Korucu’nun silahının da olmadığını söyledi. Kız kardeşinin Yusuf S: tarafından vurularak sokağa atıldığını iddia etti. Seçil Çiftçi’nin kendilerini arayarak olayı bildiğini ve para isteyerek anlatma vaadinde bulunduğunu söyledi. Ancak Çiftçi’nin adliyeye gittiklerinde kapıdan döndüğünü ve Yusuf S. İsimli şahsın dosyanın kapanmasında etkisi olduğunu belirtti. Gülşen Korucu ayrıca hukuk mücadelelerinin devam ettiğini de belirti.

Önceki ve Sonraki Haberler