Ego'nun İlk İpucu Geldi! Melisa Aslı Pamuk Bombayı patlattı! Melisa Aslı Pamuk Bakın Neyi Açıkladı!

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan EGO dizisinin yayınlanma tarihini ağzından kaçıran Melisa Aslı Pamuk bombayı patlattı.

Ego'nun İlk İpucu Geldi! Melisa Aslı Pamuk Bombayı patlattı! Melisa Aslı Pamuk Bakın Neyi Açıkladı!

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan EGO dizisinin yayınlanma tarihini ağzından kaçıran Melisa Aslı Pamuk bombayı patlattı. Melisa Aslı Pamuk yeni projesi ile ekranlara dönerken çok sevilen karakteri ve imajı ile de hayranlarının ilgisinden kaçmadı.

Projenin Ocak ayı içerisinde TV ekranlarında olacağı ve başlayacağı belirtilmiş Fox TV için heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı. Melisa Aslı Pamuk başrollerini Alperen duymaz ile paylaşacağı dizinin yayınlanacağı tarih hakkında o ipucunu vererek oldukça gündem yarattı. Ego dizisi setinde hareketlilik devam ederken işte o yayın tarihî ağızlardan kaçtı!

Ego'nun Starı Melisa Aslı Pamuk Bomba Gibi Geldi!

Sette yoğun bir çalışma sürerken Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk setten de röportaj vererek çekimlerin şimdilik sorunsuz olduğunu da belirten açıklamaları ile gündem olmaya devam etti.

Pastel filmin yapımını üstlendiği dizi çok merak ediliyor. Yapımda ve oyuncularda şimdiden büyük bir heyecan başladı. Öte yandan Ocak ayında dizinin Fox ekranlarında olacağı da ağızlardan kaçtı.

Erkan Birgören ile Tuna Görgün’ün birlikte kaleme aldığı ve Fox TV'nin başarılı projelerinden bir tanesi olacağı şimdiden konuşulan yapımda, başroller de hayranlarını heyecanlandırdı! Ayrıca dizi de Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk'un yanı sıra Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut gibi önemli isimler de bulunuyor.

Kadrolu olan yapımda sette yoğun çalışmalar ve çekimler de devam ediyor. Sette hem eğlenen hem de rolünü başarı ile yerine getiren Melisa Aslı Pamuk hayranlarına Ocak ayında yayında olacakları müjdesini de vermekten geri duramadı! İzleyiciler merakla Fox TV'nin yeni yapımı Ego'yu beklemeye başladı! Ocak ayında Fox TV’de Ego heyecanı yaşanacak.