EGO Dizisi Yargı Ve Teşkilat Dizilerini Geçemiyor

TRT 1 ekranlarında projesi her yeni bölümü aksiyon dolu projeleri ile birlikte bu sezonda Murat Yıldırım’ın erkek başrol oyuncuları arasında yer alması ile birlikte tekrardan şaha kalktı.

EGO Dizisi Yargı Ve Teşkilat Dizilerini Geçemiyor

Türkiye’nin en çok beğenilen ve sevilen aynı zamanda Pazar akşamları 3. sezonu ekranlarda takipçileri ile buluşturulan Teşkilat ile birlikte aynı zamanda 2 sezonunu da devam ettiren Yargı dizileri çok büyük başarılar elde etmeye devam ediyor. TRT 1 ekranlarında peşinat projesi her yeni bölümü aksiyon dolu projeleri ile birlikte bu sezonda Murat Yıldırım’ın erkek başrol oyuncuları arasında yer alması ile birlikte tekrardan şaha kalktı.

Dizi yayınlandığı andan itibaren çok yüksek reyting rekorları ile gündeme damgasını vurmaya devam etse de Kanal D’de yayınlanmış olan yargı dizisinin bundan kalır yanı olduğu düşünülmüyor. Televizyon ekranlarında yargı ve teşkilat gibi iki güçlü projenin yayınlanmış olduğu pazar akşamları da başka pazar Akşamları yayınlanan diğer kanallardaki dizilerle boy bile ölçemeyecek seviyelere ulaştı.

Yargı Ve Teşkilat Dizisi Rekoru Elden Bırakmıyor

Teşkilat ve yargı dizileri yayınlanmış olduğu Pazar günü akşamları diğer kanallardaki yayınlanan dizilerle yarış bile edemiyor. Yaklaşık olarak son 2 yıl içerisinde birçok dizi yayımlandı ancak reyting seviyelerinin Bir hayli altında kalan dizilerde erken final yapma kararından dolayı çok çabuk bir şekilde televizyon ekranlarından silindi. Ortalamanın çok üzerinde çok iyi reyting almak ise bundan sonra yargı ve teşkilat dizileri nedeniyle pek mümkün gözükmüyor.

Tüm bu sorunlara rağmen Show TV ekranlarında güzel günler isimli projenin yine Pazar akşamı izleyicileri ile buluşturulması ve çok ünlü isimlerin yer almış olduğu projede yaklaşık olarak ortalamaya yakın reytingler alarak yoluna devam etmeye çalışıyor. Başrol oyuncuları arasında Binnur Kaya, Zeynep Çamcı, Leyla Tanlar, Ecem Erkek, Burak Dakak, Olgun Toker gibi isimlerin başrolünde oynadığı aksiyon ve eğlence dolu dizinin çok büyük geniş kitlelere hitap ettiği bir gerçek.

Fox TV ekranlarında ise 5 Şubat Pazar akşamı EGO isimli yeni bir projenin ekrana gelmesi ile birlikte pazar akşamı rekabet daha da artmışa benziyor. EGO isimli dizide Alperen duymaz ile birlikte Melisa Aslı Pamuk tekrardan Bu projeyle bir araya geldi.

Bu ünlü oyuncuların hayranları ise çarpışma dizisinden bu zamana kadar tekrardan bu ikiliyi aynı karede görmeyi Hayal ediyordu. Bu iki ünlü oyuncu EGO dizisiyle bir araya geldi ancak reytingleri ise beklenenin çok altında geldi.