Dokuz Oğuz Dizisi İle Fenomen Olacaklar! Kubilay Aka ve Yasemin Allen Rüzgârı!

Kubilay Aka ve Yasemin Allen rüzgârı esecek. İkilinin uyumu ve başarısı ile hayranları da oldukça şaşkın.

Dokuz Oğuz Dizisi İle Fenomen Olacaklar! Kubilay Aka ve Yasemin Allen Rüzgârı!

Dokuz Oğuz dizisi ile öne çıkan ve fenomen olma yolunda ikili oldukça ilgi çeken detaylar ile paylaşımlarda bulundu. Kubilay aka ve Yasemin Allen rüzgârı esecek. İkilinin uyumu ve başarısı ile hayranları da oldukça şaşkın.

Yepyeni bir proje olan izinin kadrosunda yer alan usta isimler; Deniz Işın, Dağhan Külegeç ve Tuncer Salman olurken; oyuncuların başarıları fa reytingleri oldukça etkiliyor. Önemli isimlerin buluştuğu projede şimdiden yankılar yükselirken; Kubilay aka ve Yasemin Allen hayranları da oldukça heyecanlı gözüküyor.

Kubilay Aka ve Yasemin Allen Rüzgârı Esiyor! İkiliden Fenomenlik Rüzgarı!

Bir Özel harekât timi olarak dizide oldukça heyecanlı aksiyon dolu ve macera dolu dakikalar yaşanıyor. Milli birlik ve beraberlik duygusu içinde yaşanan dizide oldukça heyecanlı dakikalar yaşanırken Türk milli duygusunun da işlendiği görülüyor.

Harekât timinin yaşadığı maceralar tim'in karşılaştığı zor durumlar ve Türkiye milli ve beraberlik duygusunun yaşandığı anlar izleyicinin dikkatinden kaçmıyor. Oldukça popüler olan Kubilay aka ve Yasemin Ali'nin başrollerini paylaştığı ve diğer usta isimlerinde onlara eşlik ettiği projede reyting rüzgarları ikilinin fenomen olması konusunda da oldukça yardımcı olacak!

Kimin Zorlu arazi koşullarında verdiği mücadele milli beraberlik ve vatan duygusunun işlendiği projede yer alan isimler oldukça başarılı bulunurken hayranları da onlara destek vermekten kaçınmıyor. Başrollerinde Yasemin Allen ve Kubilay Akan'ın yer aldığı aynı zamanda usta isimlerin de bulunduğu Dokuz Oğuz dizisi her hafta ekranlara gelmeye devam ederken ikilinin fenomenlik rüzgârlarını da olumlu yönde etkilemeye devam ediyor. Dokuz kişiden oluşan tim'in verdiği hayat mücadelesi ve milli beraberlik duygularının yaşandığı dizinin reyting listelerinde de oldukça başarı gösterdiği görülüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler