Demet Özdemir Yeni Bir Dizi İle Geliyor! Adım Farah Dizisi Setinden ilk Paylaşımlar Geldi!

Ekranlarda çok sevilen ve aranan bir yüz olan Demet Özdemir şimdi de yepyeni bir proje ile geliyor.

Demet Özdemir Yeni Bir Dizi İle Geliyor! Adım Farah Dizisi Setinden ilk Paylaşımlar Geldi!

Ekranlarda çok sevilen ve aranan bir yüz olan Demet Özdemir şimdi de yepyeni bir proje ile geliyor. Ekranlarda Doğduğun Ev Kaderindir ile çok konuşulan ve çok sevilen Demet Özdemir TV ekranlarında başka bir projede yer almamıştı. Yepyeni paylaşımlar geldi!

Demet Özdemir Çıkışı ve Yeni Projesi! Paylaşımlar Şaşırtıcı! İşte Tüm Ayrıntıları

Demet Özdemir, Erkenci Kuş dizisi ile ekrandaki çıkışını hızlandıran ve çok fazla ilgiyle karşılaşan Özdemir, daha sonra Doğduğun Ev Kaderindir ile devam etmişti.

Uzun sürenin ardından tekrar ekrana çıkmaya ve seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Demet Özdemir, yepyeni bir proje ile hayranlarına yeni paylaşımlar paylaştı. Çeşitli platformlarda mesleğini devam ettiren ve bu platformda da ilgi gören Özdemir'in ne zaman TV ekranlarında olacağı ise henüz bilinmiyordu. Müjde paylaşım ile geldi.

Adım Farah Geliyor! Demet Özdemir'in işte Yeni Projesi...

Demet Özdemir uzun bir aradan sonra Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan 'Adım Farah' ile geri dönüyor.

Engin Akyürek ile başrol paylaşan Demet Özdemir'in paylaşımlar ardından sevinen sevenleri tüm heyecanla dizinin başlamasını bekliyor.

Oğlunun hastalığı sebebi ile başlayan yolda, tedavi için başka bir ülkeye sürüklenen bir hayatın anlatıldığı ‘Farah’ isimli bir doktorun serüvenine siz de hazır olun. Entrika ve duygusallık üzerine kurulu Adım Farah çok kısa bir süre içinde seyircisi ile buluşuyor olacak.

Engin Akyürek ve Demet Özdemir'in başrol paylaşacağı diziden ise ilk paylaşımların gelmesi ile netleşen proje, Fox ekranlarında olacak.

Güzel oyuncu Demet Özdemir hayranlarını hayli şaşırtan ve sevindiren 'Adım Farah' büyük bir kitle tarafından takip edileceğe benziyor. Dizi çok yakında Fox TV’de.

Önceki ve Sonraki Haberler