Demet Özdemir ve Engin Akyürek'e Laf Yok! O Nasıl Bir Paylaşım! Yok, Artık Dedirten O Detayları!

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrollerini birlikte paylaşacak olduğu yepyeni proje şüphesiz; Adım Farah

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'e Laf Yok! O Nasıl Bir Paylaşım! Yok, Artık Dedirten O Detayları!

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrollerini birlikte paylaşacak olduğu yepyeni proje şüphesiz; Adım Farah. İkili sette oldukça yoğun bir çalışma yaparken, paylaşımlar da art arda gelmeye devam etti. İkilinin çok yakıştığını düşünen hayranları yeni fotoğraflarını da yorumlamaktan kaçınmadı.

Hem karakter hem uyum hem de başarılı olan ikili bu dizi ile çok konuşulmaya başlamışken yepyeni fotoğrafları da olay oldu! Dizide ikilinin yanı sıra pek çok isim de yer alırken, en öne çıkan ikilide projenin hakkını şimdiden vermeye çalışıyor.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’ten Olay Paylaşım!

Engin Akyürek ve Demet Özdemir olay paylaşım ile hayranları ile buluştu. İkili bu kadar çok konuşulurken dizi de başka isimler de şimdiden ön plana çıkıyor. Başta Ali Sürmeli gibi usta oyuncuların da yer aldığı dizide başarı da sınır olmayacak gibi görünüyor. Mustafa Avkıran ismini de duyan izleyiciler de heyecanlanmadı değil.. Bununla birlikte dizide; Lale Başar, Senan Kara, Fırat Tanış ve Oktay Çubuk’ta yer alıyor. Usta oyuncu kadrosu bulunan ve senaryo olarak da oldukça profesyonel bulunan proje çok yakında ekrana gelmeyi planlıyor.

Ekranların vazgeçilmez ismi Demet Özdemir'in de dijital ortamdan sonra tekrar TV ekranlarında olacağı hayranlarını oldukça şaşırtmış ve büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Engin Akyürek ve Demet Özdemir'in başarısı ve uyumu yanında son paylaşımları da izleyiciden kaçmadı. Dizinin ön izleme lansmanın da siyahlar ile poz veren ikilinin oldukça çok yakıştığı gündeme bomba gibi düştü. Çok fazla beğeni alan ve şu sıra çok konuşulan o pozlar sıcacık bir hava yarattı! İkilinin projeden de etkilendiği ortada!

Önceki ve Sonraki Haberler