Çöp Adam, Ömer ve Yalı Çapkını'ndan Sonra Star TV Yepyeni Bomba Gibi Bir Yapımla İzleyici Karşısına Çıkacak!

Harika Bir Yapım Daha Geliyor! İşte star tvnin yeni dizisi...

Çöp Adam, Ömer ve Yalı Çapkını'ndan Sonra Star TV Yepyeni Bomba Gibi Bir Yapımla İzleyici Karşısına Çıkacak!

Bu senenin en başarılı kanallarından biri olan Star TV yepyeni ve başarılı dizelerini bünyesini daha eklemeyi planlıyor. Son yıllarda üst üste dizilerin erken final yapması ile kanallar harekete geçecek başarılı yapımlara imza atmaya başladılar. Çok ses getiren projelerle çalışan OGM Pictures ile anlaştılar ve daha sonra en başarılı projeler ile ekranlara geldiler. Kanal yetkilileri bundan oldukça memnun!

3 sezondur devam eden Camdaki Kız projesi Kanal D'nin en başarılı projelerinden biri olmayı başardı. Bu yapım dışında OGM Pictures sadece ve sadece Star TV ile anlaştı. Ve onunla çalışıyor. Önce Yalı Çapkını isimli dizi ile büyük başarı sağlandı.

Star TV öncelikle Yalı Çapkını dizisi ile çok başarılı oldu ve izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. 2022- 2023 sezonunun reyting rekortmeni olan dizi çok beğenildi.

Star TV’nin Başarılı Yapımları Devam Devam Ediyor

Star TV daha sonra ise Çöp Adam ile birlikte izleyici karşına çıkarak burada da bir başarı sağladı. En son olarak ise Ömer dizisi Star TV'ye oldukça başarılı gelerek izleyicinin beğenisini kazandı. Bu yapımlar başarılı şekilde yoluna devam ediyor.

Bu projelerin başarılı olması ve izleyiciler tarafından beğenilmesi Star TV'ye yüksek reytingleri kazandırırken kanal yetkilileri de bu durumdan oldukça memnun kaldı. Star TV günlük dizi olarak ise Toprak ile Fidan'la ilerliyor. OGM Pictures'in dizi projeleri Star TV'yi oldukça başarılı yapmaya devam ediyor.

Star TV başarıya doymuyor ve yepyeni bir proje ile geliyor. Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in başrollerinde olduğu Ab-ı Hayat'ta Star TV'nin yeni projeleri arasında. OGM Pictures’in projleri hızla devam ediyor.

Uzun bir süre konusu geçen Kral Kaybederse isimli projenin de yakında Star TV'de ekranlara geleceği biliniyor. Çekimlerin uzun bir süre devam ettiği bilinen Kral kaybederse dizisi için 2023 sezonunda ekranlarda olacağı biliniyor. Star TV birbirinden güzel projelerle ve birbirinden harika hikâyelerle Star TV izleyicilerine büyük sürprizler yapmaya devam ediyor