Camdaki Kız, Üç Kız Kardeş, O Kız Derken... Başka Bir Bomba Geliyor! Kanal D'de şok! Hangi dizi?

Kanal D ekranlarında son dönemlerin belki de en iyi süreçlerinden bir tanesi yaşanıyor.

Camdaki Kız, Üç Kız Kardeş, O Kız Derken... Başka Bir Bomba Geliyor! Kanal D'de şok! Hangi dizi?

Kanal D ekranlarında son dönemlerin belki de en iyi süreçlerinden bir tanesi yaşanıyor. Ardı ardına reyting kazandıran başarılı dizi yapımları bile reytingleri altüst eden Kanal D şimdi de başka bir bombayı gündeme getirdi. Camdaki kız gibi güçlü projeler ile gündeme gelen Kanal D bu projede 3. Sezonu yaşıyor!

Üç kız kardeş ile dur durak bilmeyen bir reyting serüvenine imza atan ve çok sevilen yapımları ile sürekli izlenen Kanal D için yepyeni bir serüven başlıyor! O kız ile de serüvenine devam eden ve ilk fragmanı ile bile olay yaratan projesi ile Kanal D yine üst sıralarda yer almayı başarmıştı.

Veda Mektubu! İzleyici ile Buluşmak İçin Gün Sayıyor!

Veda Mektubu projesi ile Kanal D ekranlarında yepyeni bir serüven başlıyor! Kanal yönetiminin paylaştığı ve izleyicileri şimdiden etkileyen sürprizlerden olan dizi projesi, ne zaman yayında olacak.. Veda Mektubu’nun kadrosuna da bakınca projede başarı kaçınılmaz.. Projenin yeni detayları ortaya çıkmaya ve oyuncu kadrosu da belli olmaya devam ediyor.

Nurgül Yeşilay’ın sürpriz bir şekilde projede yer almasının ardından güçlü isimler; Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar ‘da kadroda ismini duyuran çok önemli oyuncularından bazıları bu isimler oluyor. Kadro bu kadar sağlam olunca dizinin de başarı getirecek oluşu Kanal D yapımının da başarısını ortaya koyuyor.

Nurgül Yeşilçay hayranlarının başta olmak üzere sabırsız bir bekleyiş ile beklediği veda mektubu çok yakında Kanal D ekranında olacak. Aşk hikâyesi olarak kaleme alınan proje, izleyenlerin de ekrana kilitleneceği muhteşem kadro ve senaryo ile çok yakın zaman da fragmanlarını da yayınlamaya başlayacak. Kanal D bomba dizisi ile gündemde kalmaya da devam ediyor!

Önceki ve Sonraki Haberler