Camdaki Kız Macerasından Bir Feride Geçti! Kimsenin Bu Kadar Üzüleceği Tahmin Bile Edilemezdi Feride Gitti, Yas Başladı!

Camdaki Kız ekranları kasıp kavuran başarılı oyuncuları ile de sürekli gündemde olan bir dizi olmayı başardı.

Camdaki Kız Macerasından Bir Feride Geçti! Kimsenin Bu Kadar Üzüleceği Tahmin Bile Edilemezdi Feride Gitti, Yas Başladı!

Camdaki Kız ekranları kasıp kavuran başarılı oyuncuları ile de sürekli gündemde olan bir dizi olmayı başardı. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren oldukça merakla ve ilgi ile takip edilen, aynı zaman da oyuncularının başarısı ile de sık sık konuşulan Camdaki Kız böyle veda görmedi.

Nur Sürer tarafından hayat verilen 'Feride' karakteri diziden ayrılınca dizi severler büyük bir boşluk yaşadı. Yeri dolmayan ve büyük bir üzüntüye sebep olan Feride'nin gidişi adeta yas yarattı!

Feride İle Beraber Dizi de Büyük Bir Yas Yaşanıyor! Feride Meğer Seviliyormuş

Nur Sürer tarafından canlandırılan 'Feride' dizi ilk başladığı günden beri tepki çekmiş ve oldukça katı bulunmuştu. Geçtiğimiz bölümlerde "Feride'' karakterinin şaşırtan intiharı ve diziden ayrılması dizi severler tarafından büyük bir şok ve şaşkınlık yarattı! Show TV’de yeni bir yapımla ekranda olacak Nur Sürer, Camdaki Kız'a veda etti. Dizi takipçileri şaşkın ve isyanda...

Camdaki Kız Boşluğu Dolduruyor!

Camdaki Kız, yepyeni bölümleri ve değişimleri ile yine ekranda olmaya devam edecek. Nalan'ın babası olarak dizide göreceğimiz Engin Alkan, Metin karakterine hayat verirken diziye de yeni bir ahenk katmayı hedefliyor. Ayrıca dizi de Hayri'nin eşi rolünde yer alacak olan, Hivda Zizan Alp izleyiciler ile buluşmayı bekliyor. Dizi de yapılan bu önemli değişimler ile yeni bir serüvene de imza atılacak.

Dizinin reytingleri ise merak konusu oldu. Dizi severleri çok yakından ilgilendiren yeni gelişmeleri ve yepyeni bölümleri ile Camdaki Kız ekranları süslemeye devam edecek. Nalan ve Hayri'nin aşkını büyük merakla takip eden izleyiciler yepyeni sürprizler ile ekran başında olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler