Bülent Ersoy'un Fotoğrafları Tuvalete Asıldı! Ersoy Maddi ve Manevi Tazminat Açtı!

Olay İzmir’de bir restoranda gerçekleşti. Peki olay nasıl gelişti? Kimler ne yorumda bulundu. İşte merak edilenler..

Bülent Ersoy'un Fotoğrafları Tuvalete Asıldı! Ersoy Maddi ve Manevi Tazminat Açtı!

İzmir’de yaşanan skandal olayı, restoran sahibi kendi sayfasında paylaştı! Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirmeden önceki ve sonraki fotoğraflarını erkek ve kadın tuvaletlerinin önüne asan mekan sahibi üstelik bu fotoğrafların altına bir de not yazdı!

“Tuvalet Seçimi Bile Zor Şu Hayatta”

Mekan sahibi tuvaletin önüne astığı fotoğrafların altına “Tuvalet seçimi bile zor şu hayatta” notunu yazdı. Fotoğraf gündeme bomba gibi düşerken ilk açıklama Ersoy’un menajerinden geldi.

Nerdeyse kendi kendini ihbar etti diyebileceğimiz mekan sahibinin bu olayı neden hangi ruh hali ile yaptığı da merak konusu.

Haberi doğrulayan menajer; kişilik haklarına zarar verdiği, onur ve gururunun zedelendiği ve alay edildiği gerekçeleriyle Ersoy’un maddi ve manevi tazminat ile hakaret davası açtığını duyurdu.

Yapılan paylaşımın kişilik haklarına ve onuruna gururuna zarar verdiği gerekçesiyle dava açan Ersoy’un davasının nasıl neticeleneceği merak ediliyor.

Kadın tuvaletinin önüne cinsiyet değiştirmiş hali, erkek tuvaletinin önüne ise cinsiyet değiştirmeden önceki hali konulan Bülent Ersoy’a yapılan hakarete sanatçılar da sessiz kalmadı. Her yerden tepkinin yağdığı paylaşıma kınamalar devam ediyor. Mekan sahibinden henüz bir açıklama gelmezken davanın nasıl görüleceği ve ne şekilde sonuçlanacağı şimdiden merak konusu.

Yapılan Hakarete Ünlü İsimlerden Cevap Gecikmedi! Kim Ne Dedi?

İzmir’de bir mekan sahibi tarafından erkek ve kadın tuvaletinin önüne cinsiyet değiştirmeden önceki ve sonraki hali konulan Bülent Ersoy’a sanatçı dostlarından destek yağıyor. Ünlü sanatçılardan cevap gecikmedi.

Aysu Baçeoğlu: “Şimdi Kebapçı düşünsün!” Derken, Deniz Seki: “Çok ayıp” paylaşımında bulundu.

Bu can sıkıcı olay ise Diva’yı durdurmaya yetmedi. Maslak’ta konser veren sanatçının rezervasyonları günler öncesinden doldu. Fırtına uyarısına rağmen çok kalabalık olan mekanda Ersoy hayranları müziğe doydu.

Sevilen şarkıları ile coşturan Bülent Ersoy’un kıyafeti de çok konuşuldu. Tüylü, siyah ve transparan bir kıyafet seçiminde bulunan Ersoy’un kıyafeti ise Gülşah Saraçoğlu tarafından tasarlandı.

Önceki ve Sonraki Haberler