Bir Küçük Gün Işığı Yükselirken Neler Oluyor!

Bir Küçük Gün Işığı ekranların yeni dizisi, sezon başından beri ilerleyen ve merak edilen yepyeni yapımlardan bir tanesi oldu.

Bir Küçük Gün Işığı Yükselirken Neler Oluyor!

Bir Küçük Gün Işığı ekranların yeni dizisi, sezon başından beri ilerleyen ve merak edilen yepyeni yapımlardan bir tanesi oldu. Ekrana geldiği ilk andan bu yana istikrarlı ve başarılı bir serüvende ilerleme gösteren hikâyede neler oluyor. Bir Küçük Gün ışığı, oyuncu performansları gelişen ve ilerleyen hikâyesi ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başarılı başrolleri ile seyirciyi ekrana kilitleyen dizide, reytingler oldukça yüksek görünüyor. Başrollerini Berk Oktay ve Seray Kaya'nın birlikte paylaştığı ve çok sevildiği Bir küçük gün ışığı bu kadar iyi giderken neler oluyor?

Bir Küçük Gün Işığı'nda Can Sıkan O Gelişme!

Bir Küçük Gün Işığı, Berk Oktay ve Seray Kaya'nın dışında en başarılı oyunculara yer veren dizi, hem Ümran karakteri hem de Dila karakteri ile de diziye renk katmaya devam ediyor. Ümran karakterinde hayat bulan sevilen oyuncu, Esra Dermancıoğlu da dizi de muhteşem bir başarıya imza atıyor. Olaylar karşısındaki tavrı başarısı ve üstün oyunculuğu ile sevilen oyuncu da bu kadar başarılı iken dizi de AB reytingleri neden bu kadar az?

ATV ekranlarında başarılı bulunan dizinin AB grubunda da ilerleyen ve gelişen bölümler ile ilerleme olacağı düşünülüyor. Yepyeni gelişmeleri, heyecan uyandıran kaosları ile dizi yeni gelişmeleri ile izleyiciden tam not almaya devam ediyor.

Dizinin seyrinde sürekli gelişme yaşanan ve Ümran karakteri ile çok fazla ilgi gören Bir Küçük Gün Işığı ATV ekranlarında olmaya da devam edecek. Reyting listeleri arasında AB grubunda da ilerleme katetme yolunda olan dizi, yepyeni bölümleri ile ATV de olmaya devam ediyor. Ümran ve Dila yeni taktiklerini kullanmaya devam ederken, yeni çiftin buna ne tepki vereceği de şimdiden merak konusu oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler