Ziraat Bankası,100000 TL nakit kredi kampanyası yapacağını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı

Ziraat Bankası, emekli olan ve çalışan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere belirli şartları uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştireceğini duyurdu.

Ziraat Bankası,100000 TL nakit kredi kampanyası yapacağını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşları belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak 24 ay vadeli 100000 TL kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmektedirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan vatandaşların belirli şartlar dahilinde, ödemeler Ziraat Bankası şubeleri üzerinden de kimlikle beraber yapılmaktadır. Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, emekli maaş hesabı üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilerin emekli maaş hesabının bu bankadan olması durumunda kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Emekli olan kişiler nakit ihtiyacı olması durumunda istedikleri zaman bu bankadan, diledikleri limitlerde kendi maaşlarına göre, kredi ödemeleri alabilmektedirler.

Emekli olan ve çalışan kişilerin emekli maaşı ver çalışma maaşı Ziraat Bankası üzerinde ise banka daha düşük faiz oranları ile işlem yaparak Kredi kullanımlarınızı imkan sağlayacaktır. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Size yakın olan Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusu şubeler aracılığı ile de yapabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi kullanmak isteyen vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olması durumunda sonuç alabilecektir.