Ziraat bankası yaptığı açıklamada: Bankamatik kartı kullananlara 100.000 TL ödeyecek

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara duyuru paylaşıldı.

Ziraat bankası yaptığı açıklamada: Bankamatik kartı kullananlara 100.000 TL ödeyecek

Ziraat Bankası bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde alacağınız kredi limitleri 100000 TL'ye kadar yükseldi ve bireysel olan tüm vatandaşlar, bu nakit kampanyalarına katılarak diledikleri zaman kredi ödemesi alabilmektedir. Ziraat Bankası Banka ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde ödemelerini gerçekleştiremeyeceği bu kampanyalarda 24 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturarak sizlere kredi işlemi sunuyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilir, temiz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi olarak 100000 TL ödeme alabilir ve kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanya, hızlı bir şekilde katılabilir. Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada, emekli olan vatandaşların maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri vermekte. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirireceğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara acil ihtiyacı olması durumunda bu bankadan borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilir, diğer bankalardaki olan tüm borçlarını kapatabilmektedir.

Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de destek kredi kampanyalarına katılabilir ve acil ihtiyacınızın olması durumunda şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler