Ziraat Bankası ve Vakıfbank, Kendi bankalarından maaş alanlara müjdeli haber verdi! Hemen onay alın

Ziraat Bankası ile birlikte kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden yeni bir nakit kampanyası duyurusu bugün paylaşıldı.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, Kendi bankalarından maaş alanlara müjdeli haber verdi! Hemen onay alın

Kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yeni bir kampanya hazırladı ve kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları uygun faizlerle ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yeni yapmış olduğu bu kampanyada kredi kullanacak olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve onaylanan tutarları da hesaplara yatırarak kullandırmalarına olanak sağlayacaktır.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu...

Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka müşterileri olmaları durumunda maaşlarının 20 katına kadar diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası Vakıfbank kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olmaması durumunda da banka kredi politikalarına uygun olmalarıyla birlikte kredi ödemelerini almaktadır.

Başvuru yapacak olan kişilerin, özelliklede emekli olmaları durumunda maaş müşterileri olmaları ile birlikte emekli maaş hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştirilir ve kredi imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda, banka müşterisi olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde şubeler üzerinden de bireysel müşteri temsilcisi, kredi ödemesi verecek. 1.59 ve 1.69 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan bu bankalardan başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.