Ziraat Bankası ve Vakıfbank, hesabı olan vatandaşlara duyuru yapıldı

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar için yeni bir duyuru paylaşıldı.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, hesabı olan vatandaşlara duyuru yapıldı

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank, yaptığı yeni kampanyalarda özellikle kendi banka hesabı olan vatandaşları yeni duyurular paylaşmaya devam ediyor. Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden sizlerinde bu banka hesabı olması durumunda bu bankanın, sizler için gerçekleştirmiş olduğu nakit kredi kampanyasına, dilediğiniz zaman katılabilecek onaylanan krediler hesaplarımıza yatırarak, dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız durumunda 36 ay vadeli 50000 TL kredi alabilirsiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden 50000 TL'ye kadar nakit kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka hesabı olmaları durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlere hemen gerçekleştirilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, onay olabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların belirli politikalar dahilinde ödemelere hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden kredi başvurunuzu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yapmış oldukları bu kredi kampanyasında internet bankacılığı uygulamasını kullanan ve banka kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden başlatılan yeni kredi kampanyasında 50000 TL'ye kadar nakit kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriliyor. Banka yapmış olduğu kredi kampanyalarında emekli maaş alan vatandaşları da emekli maaş hesapları üzerinden destek vereceğini açıkladı. Emekli maaşını kamu bankaları üzerindeyse daha yüksek limitlerde kredi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler