Ziraat Bankası ve diğer iki kamu bankası tarafında hesabı olan kişilere, 15 bin TL ödeme yapılacak

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşları, 15 bin TL'ye kadar nakit ödemesi verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası ve diğer iki kamu bankası tarafında hesabı olan kişilere, 15 bin TL ödeme yapılacak

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşları, 15 bin TL'ye kadar nakit ödemesi verileceği açıklandı. Banka müşterisi olup, kredi kullanacak olan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte bu bankanın başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi kullanabilecek. Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların kamu bankaları üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenerek, düşük faiz oranları ile birlikte kredi alabilecekleri kampanyalar sürekli olarak güncellenerek duyurulmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank, Halk Bank, yapmış olduğu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vermektedir. Banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 başvurunuzu gerçekleştirerek bankadan kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer kamu bankaları üzerinden de işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi ödemeleri verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinde hesabı olan emeklilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapılmaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, işlemler hızlı bir şekilde yapılıyor ve hızlı, ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlanıyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlara uygun olarak işlem gerçekleştirmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu, bu kredilerde de hemen hesabınız ödemeler, alabileceğiniz kampanyalar hemen sizlere sunuluyor.

Önceki ve Sonraki Haberler