Ziraat Bankası ve 2 Özel Dev Banka duyurdu: 10 ve 50 bin TL arasında ihtiyacınıza hemen ödeme

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası tanıtıldı.

Ziraat Bankası ve 2 Özel Dev Banka duyurdu: 10 ve 50 bin TL arasında ihtiyacınıza hemen ödeme

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından sizler için başlatılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödemeler verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için verilecek olan 50000 TL'ye kadar kredi ödemelerinde gelir belgesi istenmeden vatandaşları kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek. Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeniz halinde uygun faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların bireysel müşteriler olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu...

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi, bankanın Mobil uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları gerekiyor, banka şubelerinden ve banka internet sitesi üzerinden de başvuru yapmanız mümkün.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu...

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde bankadan alabiliyor. En yakın banka şubelerine giderek başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi 50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için bankaların müşterileri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 başvuru yapabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler