Ziraat Bankası, Vakıfbank, PTT Açıkladı: Emeklilere 100.000 TL Ödenecek

Ziraat Bankası Vakıfbank ve PTT üzerinden emekli olan vatandaşlar için başlatılan 100000 TL kredi kampanyası duyuruldu.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, PTT Açıkladı: Emeklilere 100.000 TL Ödenecek

SON DAKİKA: Ziraat Bankası Vakıfbank ve PTT üzerinden emekli olan vatandaşlar için başlatılan 100000 TL kredi kampanyası duyuruldu. Kamu bankaların resmi internet sitesi üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, emekli olan vatandaşlara müjdeli haber verildi. 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve PTT üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, emekli maaş hesapları aracılığı ile kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilir veya emekli maaşınızı kamu bankalarına taşıyarak başvurunuzun taşımış olduğunuz banka üzerinden istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

Emekli olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada uygun faizlerle kredi ödemesini banka şubeleri üzerinden dağıtmaya başladı. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

VAKIFBANK

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek için banka müşterisi olması durumunda hemen işlem yapabiliyor. Emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasını hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Emekli maaşı Vakıfbank üzerinden alan herkes başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankadan, diledikleri zaman ödeme alabiliyor.

PTT

Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi, PTT üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilirsiniz. Emekli maaş hesabı, PTT üzerinde olan herkes kendi bankaya kayıtlı olan telefon numarası üzerinden PTT yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına mesaj gönderirse PTT, emekli kredisi başvurusu yapmış olacaktır.