Ziraat Bankası-Vakıfbank-Halkbank duyuru yaptı: Yeni verdikleri karar ile 100.000 TL ödeme yapacaklar

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank ile duyuru yaparak, 100000 TL nakit kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

Ziraat Bankası-Vakıfbank-Halkbank duyuru yaptı: Yeni verdikleri karar ile 100.000 TL ödeme yapacaklar

Son zamanlarda yapılan kampanyalarda en çok tercih edilen kamu bankaları düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sağlamaya devam etmektedir. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak sizler de 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kredi kampanyaları ile birlikte hemen aynı gün içinde ödeme alabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi hızlı bir şekilde verilecektir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsunuz, banka müşterisi olan vatandaşların kredi başvurularını internet üzerinden yapabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden hesabı olan tüm vatandaşlar kendi banka hesapları üzerinden alacakları internet şifreleri ile birlikte başvurularını, mobil uygulamalar veya internet şubesi üzerinden yapabiliyor.

Kredi başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. Kredi ihtiyaçlarınızı uygulamak için başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin ayrıca, en yakın banka şubesi üzerinden de işlemleri gerçekleştiriliyor.

EMEKLİYE KREDİ

100 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaşları kamu bankaları üzerinden alınması şartı ile kredi notuna bakmadan onay verilir ve hesaplarına 100000 TL'ye kadar ödeme yatırılır. 100000 TL kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, kamu bankaları üzerinden istedikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya en yakın banka şubelerine kimliğinizle birlikte giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler