Ziraat Bankası nakit ödeme başladı: TC kimlik ile ödenecek

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni nakit ödemesi ile birlikte kimlik numaranız üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Ziraat Bankası nakit ödeme başladı: TC kimlik ile ödenecek

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşları uygun faizlerle ödemeler verileceği açıklandı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde, TC kimlik numaranız ile başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankalardan 50000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara şubat ayının sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalarda, emekli olması ve bireysel müşteri olması durumunda ödemeler verilmektedir. Emekli olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşların bilmesi gereken tek şart, maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri alabilmektedirler.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar kredi ödemeleri verilirken, banka müşterisi olan vatandaşların kredi işlemleri hızlı birşekilde yapılacak, onaylanan kredilerde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birliktede yapacakları tüm işlemlerde kredi notuna göre işlem yapabilir ve bu bankalardan, diledikleri zaman ödemeler alabilmektedir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesi üzerinden de işlem yapılacağını söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası banka şubeleri üzerinden aynı zamanda başvuru yapacak olan kişilere yüksek limitli kredi onayı verilmesi halinde diğer bankalardaki olan kredi kartı ve kredi borçları da kapatılmak şartıyla kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler