Ziraat bankası muslukları açtı: Bankada hesabı olanlara 30.000 TL ödeyecek, Hemen başvurun

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, 30000 TL kadar ödeme yapacağını açıkladı.

Ziraat bankası muslukları açtı: Bankada hesabı olanlara 30.000 TL ödeyecek, Hemen başvurun

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kredi kampanyasında banka hesabı olan vatandaşların kredi hizmeti vermeye devam edeceğini açıkladı. 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirecek olan Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada 36 ay vadeli kredi ödemesi verecek. Ziraat Bankası üzerinden 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka şartlarınıza uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, banka politikalarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi alabilirsiniz. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların 30000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme verileceği bir kampanya hazırlandı. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında başlatılan bu kampanyalarda 36 ay vadeli kredi başvuruları bankanın mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapılıyor. Ziraat Bankası hesabınızın olması durumunda müşteri hizmetlerinden veya banka şubeleri üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden işlemler gerçekleştirilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler