Ziraat Bankası mobil uygulamadan da kredi ödüyor: Banka genel müdürü açıkladı

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, mobil uygulama üzerinden sizlere ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası mobil uygulamadan da kredi ödüyor: Banka genel müdürü açıkladı

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak vatandaşlara belirli şartlar dahilinde kullandırılacak olan bu krediler, şartları uygun olan tüm vatandaşları hemen ödemeli olarak hesaplarına yatıyor. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve bu bankalardan, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabileceksiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilirken, banka mobil uygulaması üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, 5 dakikada sonuç alabiliyor. Ziraat Bankası Bireysel tüketici kredisi adı altında başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların, masrafsız ve gelir belgesiz kredi alabilmeleri için mobil uygulama üzerinden 100000 TL kadar kredi limitlerini yükseltti.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası Detayları...

Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi başvurunuzu mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde yapabilir ve banka şubelerine gitmeden hesaplarımızı ödemeler alabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlarıyla birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri bu bankalar tarafından verilmekte olup, kredi işlemleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvuruları haricinde kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara belirli şartlarda ilinde de ödemeler vermektedir. Emekli olan kişiler uygun faizlerle kredi kullanırken sigortalı olarak çalışan vatandaşların kredi onayı alabilmeleri için banka müşterisi olması durumunda sigorta durumlarına bakarak, ödemeler verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler